Щастя — це коли обіймають

28.02.2020
0
261

Хочемо розповісти, про наші заходи в кінці 2019 і на початку 2020 року.

В останньому листі ми писали про намір запросити на Різдво дітей, які проживають в мікрорайоні Левада м. Полтава. Вони стоять на обліку в місцевій районній адміністрації як діти з неблагополучних сімей. Слава Богу, все дуже добре пройшло. Діти прийшли зі своїми батьками, бабусями. Були представники влади. У приміщенні дому молитви церкви «Нове Життя» лунала звістка про народження Ісуса Христа. Потім ми мали особисті розмови, вручили подарунки. Присутня голова адміністрації сказала: «Є над чим замислитися! Я ще не чула, щоб так зрозуміло розповідали про те, яке значення народження Ісуса Христа має особисто для мене!» Дуже приємно чути такі слова. Плануємо і далі служити цим дітям.

На початку лютого відвідали полтавську загальноосвітню школу №2 (це колишня школа-інтернат). Там діти перебувають весь тиждень, тільки на вихідні їх забирають додому (якщо є куди і кому забирати). Поспілкувалися з дітьми, подарували їм солодощі. Відчули, що вони потребують уваги. Коли поставили питання: «Що таке щастя?» То більшість відповіли, що щастя — це коли поряд мама, коли обіймають, цілують, коли забирають додому. В кінці, коли молилися, один хлопчик просив Бога, щоб прийшла бабуся і забрала його додому. Молимося за цих дітей, щоб здійснилися їхні мрії, і вони були щасливими.

Наступного дня ми були в санаторії для дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Пацієнти проводять там не один день, зазвичай — місяці, а буває, що й півроку. Там є загально-освітня школа. Нас привітно зустрічали працівники санаторію. Діти почули Євангелію та отримали пакети з солодощами.

Крім цих заходів, ми також служили в церкві, проводили особисті бесіди, відвідували людей по домах. Адже взимку багато хто хворів і не міг відвідувати зібрань. Відвідували і в лікарнях. Часто бувало, що приходили до одної людини, а молилися за всіх присутніх в палаті. Там легко проповідувати Євангеліє. Також і в недільній школі з дітьми займалися вивченням Біблії.

В с. Яцинова Слобідка, де проживаємо, маємо дружні стосунки з людьми. По можливості допомагаємо, спілкуємося. Стараємося бути прикладом і так навчаємо наших дітей. Приємно, коли вчителі говорять добрі слова на їхню адресу. Артем в 5 класі, він уже може зачитати Боже Слово перед молитвою в сімейному колі, помолитися за потреби родини тощо. Дівчатка Марія (10 років) і Катерина (8 років) допомагають мамі.  У школі теж мають успіхи. У нас все добре, слава Богу!

Просимо згадувати про нас в молитвах.

Євген Сорока, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати