Щоразу — свято

31.12.2019
0
297

У серпні проходив табір у нас в Смілі. На допомогу приїхала команда молоді з Луцька. Табір відвідали близько 100 дітей. Вони гралися, змагалися, співали, слухали Боже Слово, займалися рукоділлям. На третій день ми мали похід до лісу, де проводили програму, варили кашу і спілкувалися.

Відразу після табору почали регулярно зустрічатися з дітьми. Мені прийшла ідея кожного разу робити якесь свято. Тож щонеділі ми маємо свято, біблійний урок відповідно до тематики, а також рукоділля або кулінарію. У цьому році мені особливо подобається, як проходять зустрічі з дітьми, і їм теж подобається!

Відразу після табору захворіла наша старша донька, хворіла близько трьох місяців, надіємося, що ця хвороба до нас більше ніколи не повернеться.

Цієї осені двічі їздили провідати батьків, мій тато дуже хворий, сильно страждає. І Сашина мама була в лікарні, то ми її теж провідували, допомогли по господарству. Важко дивитися на страждання батьків…

Кажуть, що наше життя, як фортепіано — має чорні та білі клавіші. Є дні похмурі, є й сонячні. 16 вересня 2019 року був дуже гарний сонячний день, а в нас було подвійне свято — сьома річниця весілля та Свято жнив у церкві. На свято подяки приїжджав гурт «Левит».

Мали сім’єю поїздку в Золотоношу, там Саша клав плитку в приміщенні, яке облаштували під дім молитви, а я тим часом проводила дитячий та підлітковий клуби. Хотілося б відвідати і допомогти в дитячому служінні всім місіонерам області, але не так швидко виходить це зробити через здоров’я дітей та свій клуб у Смілі.

4 листопада 2019 року мали місіонерську зустріч в Смілі. Із цього ж дня розпочався 40-денний піст у нашій області, який закінчився спільним служінням.

Відбулася молодіжно-підліткова обласна конференція у Чорній Кам’янці.

3 грудня 2019 року, в День захисту людей з інвалідністю ми відвідали дітей з інвалідністю в нашому районі разом з групою дітей недільної школи. Поспілкувалися, діти заспівали, подарували невеликі подарунки.

На осінніх канікулах, як і завжди, був табір. Програму цього табору я написала відразу після літнього — якось так на одному диханні вийшло.

Після великої перерви мали сестринську зустріч, яка проходила в нас на квартирі.

Людмила Демчук, Черкаська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати