Слово, яке змінює серце

31.05.2020
0
389

Бог все ще дає можливість служити і звіщати Його Слово, яке змінює серце.

Під час карантину ми шукали відповідей, як правильно використати цей час. Оскільки немає змоги робити масові заходи, почали працювати з людьми, які в цей період дуже вразливі і потребують допомоги. Пішли до літніх людей, щоб перекопати та посадити город, скосити траву, поносити воду чи дрова. А декому — просто сходити за продуктами чи ліками. Під час праці ми можемо благовістити і молитися за них.

Одна сім’я (мати із сином) почали приходити на богослужіння. Залежний від алкоголю син виявив бажання поїхати у центр реабілітації. Матері немає кому допомогти, тож стараємося підтримувати її, чим можемо. Молимося за них.

Спільно з місіонерською командою проводимо онлайн-зустрічі для молоді та підлітків. Вивчаємо зараз Дії святих апостолів, ділячись відкриттями. Це вже третя книга, яку читає молодь під час карантину. Також по цих книгах вони пишуть тести. Ми змогли зустрітися разом у домі молитви під час пом’якшення умов карантину. Молодь була рада зустрічі, розповідали, як Бог їх навчав і що вони пережили. Молимося за них, щоб повністю довірилися Ісусу Христу.

Я виконую дияконське служіння. Також працюю в церкві, робимо ремонт всередині. Веду домашню групу у с. Білоусівка, приходить чотири людини. Оскільки це село знаходиться за 35 км від нас, зіткнулися з труднощами: автобуси не ходять, доводиться наймати машину, щоб добратися.

Плануємо, якщо дозволять збиратися більшою кількістю, провести зустріч для дітей на території церкви.

Юрій Шмига, Полтавська область, уривок з листа

 

 Додати коментар

Пожертвувати