Служіння дітям у Луцьку

28.02.2021
0
215

В кінці грудня ми закупили подарунки і завезли в дитячий реабілітаційний центр. Через карантинні норми зайти до дітей не дозволили, ми лише передали їм вітання. Вперше за 13 років не можемо викласти там уроки і провести святкові зустрічі. Діти завжди чекали коли буде вівторок, щоб послухати історії з Біблії. Вірю, що прийде день, коли наше служіння там відновиться.

На початку січня з групою молоді організували різдвяне свято для дітей з інвалідністю. Батьки казали, що діти дуже чекали на нього. Ми молилися, переживали, щоб все вдалося якнайкраще. Декілька людей виявили бажання пожертвувати кошти на організаційні витрати і подарунки (кожен подарунок готувався відповідно до віку і особливостей кожної окремої дитини). У програмі були пісні, різдвяна історія, конкурси, вікторини, рукоділля. Діти декламували вірші. На завершення пресвітери говорили слова підбадьорення. За фуршетним столом батьки могли поспілкуватися один з одним, поговорити зі служителями, поділитися своїми переживаннями.

У цей період проходили курси для вчителів недільної школи в Ковелі, Рожищі та Горохові. Приємно, що виявляють бажання навчатися ще зовсім юні люди. Найбільше студенти люблять практичні заняття, коли вони можуть самі пробувати готувати різні етапи уроку.

Також щотижня проходять підліткові зустрічі. Під час зимових канікул підлітки мали можливість три дні провести у поглибленому вивченні Старого Заповіту. На Різдво вони готували проповіді, вірші, пісні а також подарунки один для одного. І проводили самі для себе святкове зібрання, після якого був солодкий стіл.

Протягом усього карантину і тепер проводяться біблійні уроки в дитячому відділені психіатричної лікарні. З багатьма дітьми медпрацівники просто не можуть справитися. Тому під час уроку для персоналу настає «час відпочинку». Праця тут ведеться з 2007 року. Умови в цій лікарні дуже погані, тому одна молода сім’я виявила бажання повністю зробити ремонт у відділенні, закупити нові ліжка та інші меблі.

Ірина Рузак, Волинська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати