Служіння онлайн і офлайн

31.12.2020
0
73

Карантин у нас продовжується, хоча і не такий суворий, як раніше. Донедавна ми мали змогу збиратися в церкві не більше, ніж 20 чоловік одночасно, тому довелося перевести зібрання на два потоки з попереднім записом тих, хто хотів би потрапити на богослужіння. В окремій кімнаті проводили недільну школу.

Зараз уже повернулися до звичного порядку церковного життя, хіба що продовжуємо дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції — орендована зала дозволяє це робити. У нашій церкві вже багато людей перехворіли, слава Богу, ніхто не помер.

Восени все-таки мали змогу відзначити День подяки — хоча й не масштабно, але в гарній атмосфері. На завершення мали ярмарок, кошти від якого передали на дитяче служіння. Служили і в інших церквах на подібних святах.

Служили малозабезпеченим сім’ям в місті та навколишніх селах. Привозили їм продуктові набори, християнську літературу, благовістили.

Карантин закрив багато можливостей, але відкрив нові. Так, нещодавно закінчилося онлайн-навчання нових вчителів недільної школи у нашому регіоні, яке вела Оксана. Тепер маємо нових спеціалістів з дитячого служіння.

Продовжуємо онлайн-трансляцію богослужінь, проводимо домашні групи, іноді маю виїзди для навчання молоді в інші регіони. Пишу статті в християнські газети, створюю відеоблоги. Робимо усе можливе, щоб досягати людей і онлайн, і офлайн.

Валентин Ярошенко, Сумська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати