Співанки, що здружують

31.10.2020
0
86

Коли ми вийшли з карантину, то знову стали збиратися в домі молитви, як і раніше, але зберігаючи дистанцію та дотримуючись санітарних норм. Відновилися і звичайні зібрання, і молитовні, і дитяче служіння... Навіть провели денні дитячі майданчики в Новотошківці (1 день) та Лисичанську (2 дні). Брати та сестри з Горохова дуже в цьому допомогли.

З початку жовтня відновили уроки християнської етики в школі. Якщо знову введуть жорсткий карантин (ми зараз в червоній зоні, тому, швидше за все, так і буде), будемо спілкуватися з дітьми в онлайн-режимі. А якщо батьки дозволять — збиратимемося невеликими групами для біблійних уроків та спілкування.

Також ми їздили проводити домашні групи у Привілля.

18 жовтня 2020 року мали День подяки. Активну участь у святі брали діти — декламували вірші, співали пісні. Співанки були особливим часом для нас — не все легко вдавалося. Але з кожною зустріччю діти все більше відкривалися, здружувалися, з радістю бігли в церкву. Приємно було бачити їхні виступи на святі. Особливо враховуючи, що половина з них — із невоцерковлених сімей.

Іноді просто в будній день виходили в парк поспівати християнських пісень та роздати газети. Реагують люди по-різному — спів їм подобається, а газети не всі хочуть брати.

У Лисичанську найближчим часом планують відкрити уроки християнської етики та безкоштовні обіди для дітей із малозабезпечених сімей.

Анастасія Лаврінець, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати