Спогади про літо

31.12.2019
0
255

Вже давно минуло літо, лишивши в пам’яті історії наших дитячих майданчиків.

Скоро після свята кущів в с. Іскра, де ми послужили розсіяній церкві з Донецька, нас запросили допомогти у проведенні дитячого майданчика в Межовій. Туди приїхала група з Волині, яка майданчиками ще не займалася. Від нашої церкви поїхали Таня і я. Також з нами був Тимофій з гуляйпільської церкви, який вперше виконував обов’язки координатора.

Аналогічний майданчик провели в с. Іванівка Межівського району. Три дні в Межовій і три дні в Іванівці. Шість днів поспіль благовістили дітям і дорослим — на майданчики приходили чимало батьків, які слухали про що розповідали на біблійних уроках дітям, а на обідній перерві та в кінці група з Волині співали для батьків і дітей євангелізаційні пісні. Надіємось що ці дні не пройшли на даремно.

Наступний двохденний майданчик пройшов у Покровському районі в с. Левадне. Там на нас чекали ще з початку літа. Діти заспівали батькам вивчену за два дні пісню «Благослови, Господь, наш край». Деякі матері вибачалися, що декілька років тому були проти нас і хотіли прогнати з села. Говорили, що діти після майданчика стали кращими, добрішими. Слава Богу! Ще цього року приходили діти з сусіднього села,це близько трьох кілометрів від Левадного, а об’яв ми там не вішали за що один батько нам зробив виговор (як Бог дозволить на слідуючий рік обовязково повісимо).

Довгий час ми хотіли провести підлітковий табір і нарешті наважилися. Діти з Гуляйпілля, Покровського, Межової та Петропавлівки провели прекрасні три доби в стаціонарному таборі в с. Іскра. Це був наш пробний спільний проект, оскільки такої практики ще не мали. Табір пройшов успішно, всі плюси і мінуси зважили та вирішили проводити тепер щороку. На цьому таборі діти були свідками водного хрещення. Приймали мати з донькою за яких близько тридцяти років молився голова сім’ї. Так, двоє людей поповнили ряди нашої церкви.

Після підліткового табору відразу ж перейшли в сімейний і ще три дні провели в спілкуванні та обговорюванні різних тем.

Після таборів гуляйпільська церква проводила майданчик в с. Мирне, запросили взяти участь і нашу молодь.

Восени ми знову почали раз в місяць з’їзжджатися на нічну молитву.

На Свято Жнив до нас приїхала вся церква Гуляйпілля, дехто навіть із Полог приїхав. Прийшли односельчани, зала була повна.

Дмитро Мойсеєнко, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати