Страх обертається в радість

31.08.2018
0
368

Влітку ми мали змогу організувати багато майданчиків для дітей. Коли минулого року провели їх 18, я раділа як мала дитина, тому що такого ми ще не робили. Але цього року кількість ще збільшилася. Ми охоплюємо нові райони міста та навколишні села. Багато дітей уже знають нас в лице, вітаються, зустрічаючи в місті. Але кожного разу я бачу і нові лиця і дивуюся, де беруться нові діти.

Минулого року ми були в с. Дубовичі, а цього року побували з благовістям у с. Грузьке, с. Обтове і с. Реутинці. У селах діти ще більше відкриті ніж в місті.

Сумська область

Для мене було дивно коли в одному з сіл завклубом сказала, щоб ми заплатили за електроенергію. А ми ж робимо все безкоштовно: і програму, і батути, і гірки надувні, і солодку вату. На одному з майданчиків хлопчик запитав: «Скільки вам це коштує, адже це для вас не безкоштовно?» Це надихнуло мене пояснити дітям, що дійсно за все заплачена ціна, але за спасіння заплачена найвища ціна Ісусом Христом, і ми отримуємо його безкоштовно.

Немалим чудом для мене є те, як сформувалася наша команда для служіння. Бог дав щирих посвячених людей з інших євангельських церков нашого міста.

Наші діти, на мою радість, теж ревно включилися в служіння. Ми також мали змогу допомогти іншим церквам області у 5-денних таборах: у Глухові та Конотопі. У багатьох домах на холодильниках з’явилися християнські магніти, зроблені руками дітей. І я дуже рада цьому, адже таким чином і свідомість батьків також змінюється. Деякі батьки, зустрічаючись зі мною в магазині, розпитують про наступні зустрічі.

Сумська область

Коли ми їхали в село, де є поселення турків-мусульман, то дуже переживали, як нас там приймуть. Але прямо на майданчику одна з бабусь вирішила навернутися до Бога, і взагалі нас дуже запрошували приїжджати ще. Бог наші страхи обертає в радість!

Оксана Клеймьонова, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати