Свідчення з вуличних євангелізацій

01.05.2021
0
70

Радий поділитися свідченнями з вуличних євангелізацій, якими я займаюся з великим завзяттям.

Роздав немалу кількість євангелізаційних газет, брошур у м. Воловець і м. Стрий. Проповідував Добру Новину. Люди слухали і дякували за почуте слово та брали брошури, де написано, як отримати спасіння.

Під час благовістя у м. Сколе один чоловік підійшов до мене і поскаржився, що він уже змучився від гріховного життя. Я запропонував звернутися до Ісуса Христа, він згодився, і ми разом молилися. Він визнав Ісуса Христа особистим Спасителем. Слава Богу! Для мене це було черговим свідченням Божої слави і сили під час проповіді Євангелія на вулиці.

Незмінним і регулярним є служіння у циганському таборі м. Воловець, де ми працюємо із дітьми та їхніми батьками.

Оскільки я родом із Івано-Франківської області і там проживає моя рідня, то час від часу приїжджаю й туди, щоб проповідувати Боже Слово.

На вуличній євангелізації у м. Тлумач роздав багато євангелізаційних газет «Христос є відповідь». Люди різного віку слухали проповідь і брали з собою брошури з молитвою покаяння.

Троє дівчат віком близько 15 років слухали Благу Вістку, і ми разом молилися. Вони відкрили своє серце Ісусу Христу.

А потім я побачив на лавці одного чоловіка. По ньому було видно, що людина хворіє. Коли розговорилися, то він поділився, що в нього рак горла і йому лишилося жити недовго. Він вислухав Боже Слово, і ми разом у молитві звернулися до Ісуса Христа. Чоловік прийняв Божого Сина особистим Спасителем. Слава Богу за це!

Під час благовістя у м. Калуш, де я служив не один день, люди розібрали багато євангелізаційних газет та брошур, слухали Євангелію.

Одна літня жінка, яка була хвора, після того, як покаялася, свідчила, що їй стало легше на душі і Господь дав фізичних сил. Від радості почала говорити, що тепер ліпше ходить і стоїть на ногах. Слава Господу!

Дякую за підтримку і молитви. Божих благословень!

Ярослав Гур’єв, Львівська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати