Свято для сімей військових у Солоному

13.01.2023
0
380

У період різдвяно-новорічних свят церква «Благодать» смт Солоне (Дніпропетровщина) організувала свято для сімей, чиї рідні служать у війську. Захід проходив у актовій залі школи №1 і зібрав понад 70 родин. Подібні програми церква не вперше проводить для дітей і дорослих Солонянської ОТГ.

Молодь і діти недільної школи на чолі з пастором та місіонером «Голосу надії» Володимиром Герасимчуком показали різдвяну виставу «Гірка правда», яка оригінально представила події періоду народження Ісуса Христа. У кінці програми всі діти отримали від церкви різдвяні госитинці, а батьки — продуктові набори. Присутні були вдячні організаторам за свято.

«Хоча в нашій країні іде війна, багато горя і біди, ми як християни у ці святкові дні хочемо допомогти та зробити щось приємне людям, особливо тим, чиї рідні знаходяться на передовій. Ми як церква завжди молимося за нашу націю, а також, по можливості, намагаємося робити щось корисне для нашого народу» — каже Володимир Герасимчук.

У святкові дні подібні заходи церква «Благодать» провела також в інших районах селища Солоне та в селищі Лозоватка Криворізького району.

Михайло Кулакевич, chve.org.ua

 Додати коментар

Пожертвувати