Свято посіву

30.04.2021
0
61

16 березня 2021 року ми мали в нашій церкві Свято посіву — звершували молитву подяки за пережиту зиму та просили Божого благословення на посівні роботи. Практикуємо таке служіння вже понад 15 років. На зібрання приходили й невоцерковлені люди.

Цього року нас знову запросили взяти участь в концерті до 8 березня в с. Світличне. Вокальним гуртом заспівали кілька пісень, я як служитель церкви привітав жінок та звернувся до всіх із словами благословення.

Замовили 2000 газет «Голос надії», щоб розповсюджувати в нашому районі.

Зараз наші зібрання постійно відвідує одна жінка з дочкою, має бажання прийняти водне хрещення.

Пандемія обмежила нас у проведенні багатьох заходів, тож ми використовуємо кожну нагоду для особистого свідчення. Часто зустрічаємо людей, які мають духовні пошуки, ставлять питання, просять за них молитися.

Зібрання у нас проходять щовівторка (вивчення Біблії), щоп’ятниці (молитва), щосуботи (дитяче та жіноче служіння) та щонеділі (загальноцерковне). Недільну школу постійно відвідує до 15 дітей, приходять і з невоцерковлених сімей. Також продовжуємо проводити цілодобову ланцюжкову молитву за пробудження нашої місцевості, за Божий захист та за мир в Україні.

Як відповідальний за місіонерський відділ в області, зокрема від місії «Голос надії», час від часу відвідую місіонерські точки, церкви. Кожного останнього четверга місяця маємо обласну місіонерську молитву.

Мирослав Капарчук, Чернігівська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати