Троє замість одного

01.12.2021
0
31

Ісус Христос стукав до мого серця з самого дитинства, але я не впускав Його. Коли виповнилося 18 років, прийшли дуже важкі обставини в моє життя, і тільки тоді я відкрився для Господа. Читаючи Новий Заповіт, я побачив, якою ціною Йому дісталося моє спасіння, ридав, як маленька дитина, і не міг зупинитися…

Ми проживаємо та несемо служіння у м. Полонне. Вже знайшли місце для будівництва дому молитви, оформляємо документи. Як вирішиться юридичні питання, одразу шукатимемо кошти для придбання ділянки та почнемо будівництво.

Також служимо в с. Лабунь цього ж району, там є невелика церква. Три рази на тиждень їздимо туди проводити богослужіння, в тому числі молодіжне. Намагаємося запалити молодь, задіяти в духовній праці. Молоді брати вчаться проповідувати, співають.

Радісна подія відбулася в житті церкві — троє людей прийняли хрещення. Проводили його на озері разом з іншою невеликою церквою. Мав приймати хрещення один молодий брат із віруючої сім’ї. І ще двох молодих людей ми взяли з собою: вони вже деякий час відвідують богослужіння та захотіли побачити хрещення. З’їхалося багато людей, був старший пресвітер Хмельницької області Ростислав Мурах, співом служив гурт «Добра Новина» із США. Був заклик: «Можливо хтось, слухаючи Боже Слово, свідчення, псалми, теж вирішив ввійти в заповіт з Господом?» Хлопець і дівчина, які приїхали з нами, зі сльозами на очах сказали: «Ми хочемо!» Служителі поговорили з ними і прямо там, переодягнувшись, вони прийняли хрещення. Їм — близько 30 років. Ось так — їхали хрестити одного брата, а повернулися з трьома людьми, які ввійшли в завіт із Господом.

На даний момент у нашій області — червона зона. Масових заходів поки що проводити не можна, сподіваємося, що карантин до Різдва послаблять.

Є одна сім’я, з якою підтримуємо дружбу, свідчимо, запрошуємо на служіння. Їздимо до малозабезпечених людей, возимо їм продукти, речі. Іноді не віриться, що в наш час хтось може жити в таких поганих умовах. А в цих сім’ях — ще й маленькі діти, у яких не вистачає одягу та повноцінного харчування.

Павло Поляков, Хмельницька область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати