У дусі єдності

28.02.2020
0
150

17-24 грудня 2019 року в Луганській області проходив молитовний марафон. Церкви нашого міста провели час у молитві, спілкуванні, прославляли Бога в атмосфері єдності. Було чимало невоцерковлених людей, які потім говорили, що їм дуже сподобалося.

Початок січня був багатим на євангелізації та зустрічі. Вітали з Різдвом працівників служб соціального захисту, пробації тощо. Співали, говорили про народження Ісуса Христа, молилися за них, вручали подарунки.

Відвідали сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах. Це малозабезпечені, багатодітні сім’ї, де виховують дітей з інвалідністю, де батьки мають залежність від шкідливих звичок. Нам допомагала в цьому молодь з Горохова. Співали різдвяні пісні, дарували гостинці дітям і дорослим.

Увечері з молоддю ходити по вулицях міста, співали і вітати перехожих зі святом Різдва.

Спільно з братами і сестрами з Харкова провели ряд дитячих різдвяних вистав. Діти та батьки були вдячні за гарно проведений час і подарунки. Дехто з них потім прийшов на недільне богослужіння.

Продовжуємо підтримувати церкву в Новій Астрахані, на Різдво допомогли провести там святкове служіння. На зібранні було більше 20 осіб.

Домашні групи проходять в дусі єдності та любові. Трохи змінили форму проведення. Просимо, щоб кожен учасник спостерігав за діями Бога у своєму житті протягом тижня і міг поділитися з іншими. Це зміцнює загальну віру.

Реконструкція та будівництво дому молитви поки що призупинені. Є проблеми щодо документального оформленні землі, на якій знаходиться дім молитви. Нам всіляко перешкоджають, затягують процес. Підтримайте нас у молитві за Боже сприяння в цій справі. Без рішення на нашу користь ми просто не можемо нічого далі робити...

Володимир Бахмет, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати