Відкриті двері в хоспіс

02.02.2021
0
62

Ми мали величезне бажання особисто привітати пацієнтів хоспісу з Різдвом Христовим, та не бачили жодної можливості: під час карантину хоспіс закритий для відвідування. Але ми молилися з вірою, що наше бажання — від Бога. І буквально за кілька днів до Різдва Бог відкрив нам двері в хоспіс, коли ми вже й не надіялися. Слава Богу!

Ми купили гостинці для всіх пацієнтів, роздали друковану продукцію: календарі, газети. Служили Словом, ділилися вірою від серця до серця. Нагадали людям про велику Божу любов і надію, заховану в Ньому.

Незважаючи на обмеження, християнське життя лишається насиченим. Проводимо недільні богослужіння у м. Кремінна, с. Красноріченське, с. Новокраснянка, а також по четвергах проводимо домашню групу в с. Червонопопівка. Також іноді відвідуємо братів і сестер в м. Сватове, допомагаючи їм словом і ділом.

На різдвяні свята наша церква провела два святкових служіння, роздали дітям близько 100 подарунків.

Познайомився з одним чоловіком із місць позбавлення волі. Мав із ним не одну бесіду і побачив щире бажання знайти Істину і змінити своє життя. Зібрав йому передачу перед Новим роком, додавши до продуктів і їжу духовну. Чоловік був зворушений, ми продовжуємо спілкуватися.

Ділюся Божим Словом скрізь і з усіма, не тільки з-за кафедри. Кожен день намагаюся проповідувати Євангеліє.

Просимо молитися за нашу сім’ю і церкву, щоб Бог спрямовував нас, відкриваючи нові й нові двері, щоб вогонь Євангелії продовжував горіти в наших серцях за будь-яких обставин.

Віктор Зубарєв, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати