Відкриття майданчика

27.08.2020
0
289

Наша сім’я переїхала в дім молитви, оскільки на приміщення, де ми жили, знайшлись покупці. Та це було на добро, адже недалеко від церкви, за ініціативою одної молодої сім’ї мав проходити дитячий майданчик за участі селян і допомоги сільської старости. Ми брали активну участь у цьому проекті з самого початку, прибирали територію, розгортали пісок, робили гойдалки, лавки, а також допомагали фінансово.

Це була хороша нагода потоваришувати з людьми, особливо з молодими сім’ями. Дуже здивувала наполегливість усіх людей які брали участь — ми три тижні майже щовечора виділяли час, а бувало і цілий день.

4 липня 2020 року відбулося відкриття майданчика, мене запросили сказати слово, а також із дружиною співали пісню про сім’ю. Ми організували батут і солодку вату. Усе пройшло чудово, для дітей було справжнє свято, зібралось немало людей, мали багато часу для спілкування.

Також ми продовжуємо відвідувати людей нашого села. Дружина багато спілкується з літньою жінкою Валентиною. Одного дня, коли вона прийшла в гості, то запитала в мене про молитву «Отче наш», і ми спілкувалися про те, як потрібно молитися згідно Біблії. Зовсім недавно Валентина раптово втратила свою єдину доньку, і зараз їй дуже тяжко. Просимо і вашої молитовної підтримки для цієї жінки.

На початку червня ми з братом дружини змайстрували туалет для одної бабусі, яку також відвідуємо. Жінці дуже тяжко повірити в те, що Бог може простити і забути всі її гріхи. Молимося за неї.

Недавно до нас приїжджала молодь із Західної України, допомогли заготовити дрова на зиму. У  цей час по всій Полтавщині проходив квелендж для підлітків і молоді, тож ми теж взяли у ньому участь.

Перший день був соціальний: ми вирішили зробити «Скриньку добрих справ». У скриньці були різні завдання: підмести подвір’я, нарвати трави для худоби, прибрати майданчик, купити сметани до борщу тощо. Ми заходили до різних сімей, і вони обирали завдання для нас за принципом лотереї. Емоції на їхніх лицях були дуже сильні, багато хто хвалив ідею зробити побільше добрих справ.

Другий день був євангелізаційний: ми ходили селом, співаючи пісні про Ісуса Христа під супровід баяну. У декого з людей виступали сльози на очах. Нашим підліткам дуже сподобалося співати вулицями.

Третій день був фотоконкурс: потрібно було сфотографуватися на задані теми.

Четвертий день був сюрприз для служителя: Ми робили сюрприз служителю с. Вищий Булатець Анатолію. Він приїхав, щоб забрати мене з дружиною на служіння, ні про що не підозрюючи. Сюрприз вдався, чоловік був дуже здивований. Підлітки дуже захопилися, і ми разом з ними отримували задоволення від підготовки.

Кожен день був неймовірно цікавий — це був час для духовної і фізичної праці, можливість зблизитися з нашим селом через ці заходи, а також — хороший час для розповсюдження Божого Слова.

Ілля Кантерук, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати