В масках і рукавичках

30.04.2020
0
298

Дуже гарно пройшли в нас зимові євангелізації. Провели багато різноманітних заходів у школах — діти, батьки, вчителі були дуже задоволені. Роздавали подарунки, газети. Відвідали багато організацій, підприємств, адміністрацій, сільських рад. У багатьох населених пунктах провели святкові зустрічі. Таким чином, Різдво в нас закінчилось 31 січня.

Мали можливість послужити в різних сім’ях. Відвідували вдів, багатодітних, малозабезпечених, самотніх, осіб з інвалідністю. Служили добрим словом та добрим ділом. Робимо це на постійній основі.

Дякую Богу за дітей, які також допомагають в служінні — благовістять, співають, грають, моляться.

Проводимо ряд заходів для батьків, чиї діти відвідують дитячі заходи. Це бесіди, зустрічі... Батьки дуже задоволені, що ми займаємося з їхніми дітьми. 50% всіх дітей — з невоцерковлених сімей.

Під час карантину, коли всі батьки та діти вдома, наша молодь приготувала подарунки, християнські книжки, написала кожній дитині лист-підбадьорення. В масках і рукавичках відвідали домівки з Доброю Новиною.

Продовжуємо будівництво сімейного центру в м. Брусилів, де плануємо цього року відкрити служіння «Школи життя». Будемо проводити різноманітні заняття, гуртки, наприклад: 1) урок самостійності для старшокласників (підготовка до самостійного життя); 2) урок Суперкниги для початкових класів; 3) рукоділля; 4) кулінарія; 5) англійська мова; 6) урок «Майстер»; 7) швейний урок; 8) урок музики; 9) урок інформатики та інші. Уже є чимало бажаючих навчатися. Хочемо це розвивати для всього району — ведемо переговори, щоб районна адміністрація забезпечила транспорт для довезення дітей.

Другий напрямок служіння: хочемо відкрити денний центр, де будемо проводити заняття із кризовими сім’ями. Це праця з дітьми та батьками з понеділка до п’ятниці.

Третій напрямок: надавати консультації людям, які повернулися із зони бойових дій.

Ще у другій половині 2019 року ми змогли розпочати і завершити будівництво дому молитви у м. Фастів. 1 грудня відбулося урочисте відкриття дому молитви і центру реабілітації. Ми послали одного випускника із Хомутецького центру реабілітації на служіння у Фастів. Зараз там реабілітуються шестеро людей, просяться ще, але на період карантину прийняли рішення більше не приймати. У Хомутці центр також заповнений.

Печально, що у квітні чимало християнських свят, в нас було багато планів на проведення євангелізацій, але змушені були перелаштуватися на іншу форму служіння. Надіємося і молимося, щоб карантин швидше закінчився і ми змогли служити інтенсивніше.

Сергій Тарасюк, Житомирська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати