Варте усіх зусиль

31.12.2020
0
84

Зараз чи не найбільше часу у моїй праці займають вуличні євангелізації, які розплановані на тижні. Систематично з проповіддю Євангелія, роздачею газет та християнської літератури відвідую міста нашого регіону — Сколе, Славське, Нижнє Синєвиднє та Верхнє Синєвиднє, Стрий, Моршин, Трускавець, Дрогобич та інші.

Найактивніше люди спілкуються, залюбки беруть газети та християнську літературу у великих містах, а особливо — у курортних, таких як Моршин та Трускавець. Там багато людей, які приїхали на відпочинок, нікуди не квапляться і готові послухати Добру Новину.

Минулого тижня у м. Стрий після проповіді на вулиці до мене підійшли двоє людей похилого віку, вони виявили бажання навернутися до Бога. Після їхньої сповіді ми помолилися молитвою покаяння. Вони визнали Ісуса Христа своїм Господом і Спасителем. Для мене ця зустріч є підбадьоренням та заохоченням у вуличному євангелізаційному служінні. Адже навіть якщо одна людина вирішить посвятити своє життя Богу, то це варте усіх потрачених зусиль.

Чільне місце у моєму служінні займає циганський таборі м. Воловець. Одного разу, коли я сюди приїхав, то відчув побудження проповідувати їм Євангелію, яка змінила моє життя і вірю, що може змінити життя цілого циганського табору.

Найбільш відкриті до змін — діти, тож і служіння ми розпочали із дитячих зустрічей. Згодом нашими служіннями, проповідями, піснями зацікавилися й дорослі. Тепер, коли я приїжджаю у циганський табір, для мене відкриті чи не усі двері. Особливо діти чекають, адже щоразу ми з командою готуємо невелику програму з пісень, свідчень, викладу Біблії, рукоділля. Мало хто з них вміє читати і писати, тож ми стали потроху навчати бажаючих грамоті.

Ярослав Гур’єв, Львівська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати