Вечір християнського кіно

31.12.2019
0
253

Уже два роки як ми проводимо регулярно (чотири рази на тиждень) служіння в новозбудованому домі молитви в с. Старий Лисець, де й проживаємо.

Постійно відвідую сім’ї братів і сестер, спілкуємося та молимося разом. У нас є троє людей, які хворіють на рак. Допомагаємо матеріально, підкріпляємо словом і молитвою.

Один раз на півтора місяці молодь готується і в неділю самостійно проводить богослужіння.

Провели в домі молитви вже другу зустріч з сімейними парами, були присутні 40 людей, з них — 10 невоцерковлених. Протягом трьох годин ми відповідали на питання пов’язані з сімейним життям, ділилися свідоцтвами, роздумували над Божим Словом.

З вчителями недільної школи провели у домі молитви євангелізацію — «Вечір християнського кіно». Проводили вікторини, запитання-відповіді, ігри з підлітками (а їх було понад 30). Так проминуло чотири години. Батьки привозили і забирали своїх дітей, кажучи нам: «Займайтеся з ними, бо вони тільки в мобілках і сидять!» А діти чекають наступної зустрічі.

Ще раз нашою церквою мали трьохденні молитовні служіння з постом — з 10 ранку до вечора. А в неділю завершували причастям.

Із братами й сестрами нашої церкви провели зустріч в будинку для літніх людей, де перебуває 200 пацієнтів. Проповідували для них, співали, свідчили, спілкувалися й роздавали солодощі. Літні люди відкриті до Євангелії.

В Івано-Франківську в одній з державних будівель «Арена-центр» провели для молоді зустріч-євангелізацію. Запросили вокальний гурт з Тернополя. Понад 350 чоловік молоді разом співали, слухали Боже Слово і вкінці мали спільну молитву за Україну

Командою з 16 братів і сестер провели дві школи особистого євангелізму по 5 днів у Києві та Первомайську. 50 молодих людей навчилися проповідувати Євангелію у вуличному форматі. У Первомайську на недільне богослужіння прийшли троє людей, яким ми засвідчили під час практичних занять. Двоє з них навернулися до Господа.

Дякуємо Богу за радощі, за випробування, за життя, яке маємо в Ньому і за вас, за ваші молитви.

Петро Вернигора, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати