Вечори для сімей

02.05.2021
0
79

В сім’ї у нас все добре, усі живі-здорові. Наприкінці березня усі перехворіли, слава Богу, що не дуже важко і вже все позаду. Діти на дистанційному навчанні, це дещо обмежує нашу рухливість (доводиться самому повторювати шкільну програму, щоб пояснити їм). В таких умовах доводиться служити.

Намагаємось працювати з усіма верствами населення, але останніх кілька років найбільший акцент робимо на дітей. Зараз намагаємося задіяти підлітків — тих, в кого вкладали Боже Слово на таборах, на дитячому клубі.   Продовжуємо роботу з дітьми, правда, трохи в іншій формі у зв’язку з карантином. Тепер маємо вікові групи та групи за гуртками — під попередній запис, бо змушені обмежувати кількість. Маємо гарні відгуки від батьків.

Підліткове служіння взимку проводили в домі молитви, зараз знову перейшли на дитячий клуб, оскільки туди більш охоче приходять невоцерковлені хлопці та дівчата. Окремо маємо гурток з кулінарії для дівчат, де вони не тільки вчаться готувати, а й обговорюють різні теми.

Ще один напрямок, який останнім часом взяли на озброєння — це робота з батьками через вечори для сімейних. Створюємо затишну атмосферу, готуємо актуальну тему і запрошуємо окрім воцерковлених сімей кілька невоцерковлених, з якими вже маємо певні стосунки. Робимо такі зустрічі раз на місяць, отримуємо позитивні відгуки від братів і сестер. А також одна сім’я почала відвідувати богослужіння. Продовжуємо молитися за них. 

Володимир Герасимчук, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати