Випускний для маленьких

31.07.2021
0
35

Наше служіння активно продовжується. У селах Комишуватка, Єлизаветівка, Орлівка, а також в м. Приморськ на день захисту дітей виставляли батут. Було чимало дітей, їм було дуже цікаво, мали змогу спілкуватися з дітьми та їхніми батьками.

Возили чотирьох підлітків з Приморська в Запоріжжя на підліткову конференцію.

У червні ми активно почали роботу з утеплення дому молитви. Приїжджали бригади братів з Волині, Рівненщини та Закарпаття.

У м. Токмак відбулася конференція для місіонерів та євангелістів. Служили Олександр Попчук та гурт Боришкевичів. На наступний день, в неділю, за участі цього гурту провели євангелізаційне служіння в центрі нашого міста.

Після цього до нас приїжджала команда молоді з Рівного для проведення одноденних таборів. Таким чином ми провели три табори по півдня у різних селах, а також одноденний у нашому місті. У Приморську було близько 60 дітей, а також багато батьків з ними.

Також ми провели випуск недільної школи в Приморську по програмі «Сумки самарянина», яка складається з 12 уроків. Для наших 11 дітей-випускників замовили мантії, зробили урочистий захід, вручили сертифікати та подарунки. Їхній радості не було меж.

Тим часом розпочалася недільна школа в с. Орлівка, куди приходить більше 20 дітей. Вони є дуже відкритими до нас і зацікавленими.

Продовжуємо проводити служіння щонеділі о 10 годині і щовівторка о 18 годині.

Молодіжні зустрічі влітку не проводимо, оскільки молодь працює на базах відпочинку, або в інших місцях. Дехто відпочиває, чи їде до родичів.

Молимося, щоб і надалі Бог вів нас в служінні, давав мудрості в благовісті.

Олександр Яковчук, Запорізька область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати