Втрати весни

30.04.2020
0
253

Завжди по-особливому любила (і продовжую любити) цю прекрасну пору року, коли оживає природа і тішить око своєю красою. Але весна принесла велику втрату для нашої родини — відійшов у вічність батько. Він тривалий період хворів на онко, останні місяці дуже сильно страждав і прагнув у вічні оселі. Важко ховати батьків, не хочеться щоб вони залишали нас. Батько був християнином з добрим іменем, який зробив на землі дуже багато добрих справ і багато лишив після себе.

15 лютого 2020 року ми мали богослужіння за участі гостей, а після обіду спілкування місіонерів, яке вів Сергій Ярута.

17 лютого відвідали знайому сім’ю в сусідньому селі, земляків чоловіка. Познайомилися, гарно провели час, поспілкувалися про Бога, запросили їх до нас.

На наступні вихідні мали цікавих гостей — Наташу і Метью (з Індії). Вони пробули у нас 2 дні. У суботу гості провели зустріч зі старшою групою недільної школи, а після обіду з’їздили в гості до сім’ї з нашої церкви. Ввечері мали домашню групу у нас на квартирі. У неділю гості взяли участь у проведенні богослужіння, також мали похоронне служіння. А о 14:00 розпочався дитячий клуб, який теж провели гості. Ввечері мали спілкування, яке затягнулося далеко за північ.

1 березня їздили сім’єю в смт Цвіткове, де живуть і працюють наші місіонери. Провели там дитячий клуб та вечірнє зібрання.

7-8 березня були учасниками Всеукраїнської конференції для дитячих служителів. Підбадьорювалися, навчалися, надихалися для подальшої праці. За декілька днів зібралися колективом дитячих служителів нашої церкви — для молитви, планування та вирішення різних питань щодо служіння.

9 березня мали обласну звітно-місіонерську конференцію, приїжджали служителі з Києва.

14 березня збиралися на обласну робочу сестринську зустріч. Запалившись бажанням та ідеями щодо цього служіння, планували зустріч сестер у нашій церкві, але розпочався карантин і не змогли вже цього зробити.

15 березня відбулася остання зустріч у дитячому клубі. Тема зустрічі була «Любов до ближнього».      

Було багато планів, та епідемія внесла свої корективи, змусила переосмислити можливості, які були до карантину. Зібрання тепер онлайн, збираємося лише маленькими групками для молитви.

Людмила Демчук, Черкаська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати