Вуличні діти

01.03.2021
0
105

Нам вдалося 30 січня відразу після закінчення локдауну відвідати притулок для дітей «Любисток» у Полтаві. Там знаходяться діти, яких забрали з неблагополучних сімей. Неможливо передати словами, які щасливі і раді вони були нашому приходу! Для кожного з 34 дітей ми приготували подарунок. Попередньо порадилися з керівництвом і закупили речі першої необхідності (яких бракує в притулку), розвиваючі ігри, набори для рукоділля і, звісно, солодощі. Зазвичай ми проводили біблійний, але цього разу у зв‘язку з карантинними обмеженнями лише привітали дітей з минулими Різдвом та Новим роком.

Зустріли там хлопчика Сергійка і його молодшу сестру Софійку. Він відразу впізнав нас і так пригорнувся, наче до найрідніших людей. Сергій жив у мікрорайоні «Левада», де знаходиться дім молитви церкви «Нове життя». Він був, можна сказати, вуличним хлопцем. І коли ми проводили євангелізації, то приходив і майже завжди допомагав потім все складати, прибирати. Їхні батьки мали проблеми з алкоголем. Так сталося, що дітей у них врешті забрали. Ця зустріч дуже зворушила не тільки дітей, але й нас — не могли стримати сліз. Такі моменти запам’ятовуються на все життя.

Ми планували відвідати більше закладів, але зараз не завжди вдається домовитися з керівництвом.

Радіємо, що в цей складний період у дім молитви приходять нові люди — щоб попросити в Бога прощення і допомоги в життєвих обставинах. Зустрічаємося з новонаверненими особисто, разом читаємо Біблію, молимося. Проходимо теми наставництва, мета яких — духовне зростання. Є одна сім’я, яка навернулася в один день — чоловік, дружина і їхній син.

Відвідуємо літніх людей церкви. Деякі з них зовсім немічні, але все одно служать Богу — молитвами. Дякуємо Богу за них. Допомагаємо тим, які мають у цьому потребу.

Зібрання зараз проходять у два потоки — о 10:00 і о 14:00. Паралельно — уроки недільної школи для найменших. У суботу — біблійна школа для старших дітей та підліткове служіння. Діти збираються з великим задоволенням і бажанням. Молодь має свої зустрічі двічі на тиждень.

В сім’ї у нас все добре. Був час коли діти — Артем, Марія і Катерина — навчалися дистанційно. Для нас це теж був час навчання — інтернет-технологіям. Нелегко було, але справилися. Діти підростають, дівчата вже допомагають у недільній школі. Артем теж завжди готовий прийти на поміч. Ми як батьки цьому радіємо.

Євген Сорока, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати