Вжиті для добрих справ

28.02.2020
0
221

Хочемо поділитися подіями та роботою, радощами, які відбуваються у нас в селі. Наша сім’я працює на місіонерстві в с. Княгинин Хмельницької області.

8 січня 2020 року ми провели різдвяний вечір в клубі, на зустріч прийшли дуже багато односельчан. Навернулися до Бога 4 людини. Роздали подарунки дітям, календар з шоколадним батончиком для дорослих. Календар ми уже кілька років поспіль друкуємо з ілюстраціями наших виробів у селі. Цього разу це була клумба-кошик.

Завершили ремонт однієї кімнати у фельдшерському пункті. Поставили ліжка, матраци, подушки. Люди тепер можуть в гарних умовах отримати медичну допомогу. Завершуємо ремонт на пошті.

Продовжується дитяче служіння, проводимо недільну школу і так — різні зустрічі з дітьми. Залучаємо їх до відвідування самотніх, хворих. Розносимо разом з ними гарячі обіди.

Ще робили зустріч для жінок в селі. Мали для них короткий виклад теми, а потім пригостили чаєм з канапками. Жінки дуже дякували за вечір, казали, що вони змогли відпочити, відволіктися від хатніх справ. Коли розповіли вдома своїм чоловікам, то вони попросили, щоб і їм організувати таку зустріч. Зараз над цим працюємо.

Ще одна гарна новина: у нас в церкві відбулося два весілля. Юнак який, навернувся до Бога і минулого року прийняв водне хрещення, одружився на одній з місіонерок, яка працює в селі. Інша пара — наш син і ще одна місіонерка. Для нас це велика радість. Тривалий час молимося, щоб люди одружувалися, народжували дітей, щоб були молоді сім’ї в селі.

Дякуємо Господу, що можемо все це робити, що Він нас вживає для добрих справ, що маємо такий гарний час для праці.

Віктор Мартинович, Хмельницька область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати