Хрещення у вересні

31.12.2019
0
349

У вересні 2019 року Бог особливо благословив нашу церкву — мали водне хрещення. До общини приєднався молодий брат, який щиро любить Господа. Ми зробили невелике свято, до якого приєдналися брати і сестри з навколишніх церков, а також ще двоє молодих людей, які хотіли прийняти хрещення, з міст Ромни і Кролевець.

Тричі на тиждень, зранку у вівторок, середу та п’ятницю ми збираємося і молимося за пробудження нашого краю, ріст церкви, мир в Україні.

В неділю і середу проводимо загальні богослужіння. Зібрання відвідують нові люди, деякі з них стали постійними прихожанами. Так, сім’я, що живе за 12 кілометрів від нашого міста, приїжджає на велосипедах на кожне зібрання за будь-якої погоди. Така ревність запалює інших і спонукає не пропускати богослужінь.

Проповідуємо людям, що живуть навколо. Роздаємо євангелізаційні газети, запрошуємо на зібрання.

У лютому ми плануємо провести одноденну очну клініку при домі молитви. Вже двічі робили подібні акції і бачимо, що вони мають добрий відгук серед населення. Кваліфікований лікар-окуліст може прийняти понад 50 людей, щоб перевірити їхній зір і призначити окуляри. Ми даруємо відповідні окуляри тим, хто потребує, і проповідуємо Євангелію.

У наш час є дуже багато людей, які живуть за межею бідності, які мають проблеми із здоров’ям. Намагаємося допомагати таким людям. Вже кілька років поспіль ведемо працю в буринському центрі для дітей з інвалідністю. Регулярно проводимо зустрічі, допомагаємо з придбанням обладнання, ремонтуємо інвентар. Цієї осені допомогли провести для них цікаве дозвілля. Разом ми відвідали невеликий контактний зоопарк, що знаходиться недалеко від обласного центру. Діти й працівники були дуже задоволені. А повертаючись додому, пригостили їх смачним обідом в кафе. Молимося, щоб Слово, посіяне в їхнє серця, проросло і принесло добрий плід.

Також разом з друзями-місіонерами проводимо зустрічі в будинках для літніх людей та інших закладах.

Я продовжую займатися освітньою діяльністю. З жовтня провели вже дві сесії сумської філії ЛБС. Приємно, що можу вкладати свої знання, час та інші ресурси в становлення служителів нашого краю.

Микола Хрокало, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати