Явне чудо

28.02.2020
0
301

З 25 грудня до 7 січня ми провели ряд різдвяних євангелізацій.

25 грудня 2019 року — ходили по місту, вітали людей, дарували різдвяні листівки, газети, календарі. Люди із задоволенням слухали і щиро дякували. У всіх був святковий настрій.

26 грудня показали різдвяну виставу у дитячому садочку та школі у селі біля Золотоноші.

У с. Вознесенське відвідали людей похилого віку.

2-3 січня провели дводенний табір для ромських дітей. На допомогу приїжджала молодь із Волинської області. Всього було понад 50 дітей, а також близько 30 дорослих. Майже весь час в таборі був барон. Вкінці подарували солодкі пакунки. Діти й батьки були дуже вдячні.

3 січня у територіальному центрі Золотоноші провели різдвяне свято для дітей з інвалідністю.

4 січня була зустріч із дітьми, які відвідують християнські клуби в Золотоноші. Для них також була вистава та цукерки.

З 31 січня до 5 лютого у нас служила молодь із Волині (с. Гораймівка). З ними відвідали місіонерів і провели служіння в Чигирині, Каневі, Скородистику. В с. Вознесенське провели євангелізацію для людей похилого віку. В Золотоноші провели євангелізаційну зустріч для ромських дітей та дитячий християнський клуб. Відвідали людей по домівках і провели домашні групи.

Я була на шостому місяці вагітності, коли дуже часто і сильно став боліти живіт. Іноді навіть важко було ходити по дому. А ще у мене був хронічний апендицит, тому не могла лежати на лівому боці від болю. Одного разу на служінні була молитва за хворих. Я тоді також вийшла наперед, і Бог мене зцілив! Коли прийшли додому, я лягла відпочити з меншою дочкою — лягла на лівий бік і полежала декілька хвилин. Аж згадала що раніше не могла зовсім так лежати, а тепер нічого не болить! Це було явне чудо.

Олена Ткаченко, Черкаська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати