За кожної нагоди

30.07.2019
0
287

Виконуючи Велике Доручення, ми стараємось використовувати кожну можливість для проповіді — і дорослим, і дітям.

Роздаємо християнську літературу, спілкуємося з людьми, фізично працюємо, проводимо богослужіння. Відвідуємо хворих та літніх людей, які не в змозі приходити на служіння. Проповідуємо у районній лікарні.

Літо — найкраща пора для праці з дітьми. Із 28 травня до 15 червня наша команда місіонерів та молоді проводили євангелізаційні дитячі табори в Чорнухинському р-ні. Програма називалася «Тільки Ісус Христос». Діти протягом трьох днів знайомилися з Біблією — надійною основою в житті. Теми днів були: «Ісус — міцна основа», «Закріпи любов’ю», «Будь у безпеці». Табори пройшли в селах Білоусівка, Харсіки, Ковалі та районному центрі Чорнухи. У Вороньках, Мокіївці та Чорнухах нас запросили провести табір у школах. Директори та вчителі залишились дуже задоволені і запросили наступного року провести подібні зустрічі. Близько 500 дітей на цих таборах почули Добру Новину.

На запрошення працівників райдержадміністрації наша команда провела зустрічі з підлітками в оздоровчому таборі с. Городище. Керівництво табору запросили нас до співпраці й на наступний рік.

На даний час готуємося до обласного п’ятиденного фестивалю «Христос понад усе».

Щоп’ятниці та щосуботи у нас проходить дитячий клуб. Діти слухають біблійні історії, дізнаються про життя Ісуса Христа. Активно вивчають вірші з Біблії. Дізнаються, що таке молитва і вчаться молитися. Уже перед початком та на завершення уроку з радістю моляться по черзі.

У с. Мокіївка ми служимо з дружиною. Часто спілкуємося з жителями села. За кожної нагоди стараємося благовістити Добру Новину, дарувати газети та запрошувати на служіння. Нас запросили проводити виховну роботу в місцевій школі. Дружина багато служить через спів. Її запрошують на загальні свята співати християнські пісні. Таким чином ми будуємо стосунки з жителями села. Постійно молимося за них.

Також беремо активну участь у житті церкви: дружина займається співом, а я несу дияконське служіння.

Юрій Шмига, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати