Завжди разом

31.12.2019
0
323

Хочу поділитися подіями, які відбулися протягом осені. На місії ми в команді ще з однією сестрою, яку звати Катя. Куди б не їхали, чим би не довелося займатися — ми завжди разом! Так було і цього разу. До нас звернулася молода сім’я місіонерів з с. Шепелівка, аби допомогли їм провести євангелізацію. Вони запросили виїзну клініку для безкоштовної перевірки зору. Ми розуміли, що відвідувачів буде багато і потрібно приділити їм якомога більше уваги.

Отже, коли почали сходитися люди, ми зустрічали їх біля входу і займалися реєстрацією. Контактна інформація необхідна, щоб потім можна було подзвонити або заїхати до них. Після реєстрації пропонували пацієнтам випити чаю або кави з солодощами, поки вони чекали своєї черги. А ми тимчасом співали для них під гітару та спілкувалися. Захід відвідали 90 чоловік. Через певний час ми ще раз відвідали це село. Приїхали з молоддю церкви м. Глобине провести богослужіння. 

Разом з Катею їздимо в села Глобинського району. Добираємося громадським транспортом, тому обмежені в часі — адже потрібно не тільки обійти якомога більше вулиць, але й встигнути на останній автобус. Нещодавно роздавали газети в с. Устимівка. Там поки що немає церкви, але люди відкриті. Інше село, куди ми заїжджали благовістити, називається Горби. Там живе молода християнська сім’я, тому було легше. Влітку ми проводили в Горбах дитячий табір, тому діти, яких зустріли на дитячому майданчику, впізнали нас, і радо брали християнські газети та календарі. А ще нас добре прийняли в сільській раді й лікарні.

Тетяна Галина, Полтавська область, уривок з листа

  

 



Додати коментар

Пожертвувати