Збережені Божою благодаттю

31.12.2020
0
112

Непростим виявився рік, але ми збережені Божою благодаттю. Він дарував усе необхідне для життя і побожності, і навіть набагато більше.

10 жовтня 2020 року вперше під час карантину відбулася регіональна місіонерська зустріч у м. Золотоноша. Спілкувалися, розповідали як проходить праця на різних місіонерських точках, ділилися баченням, ідеями на майбутнє, слухали Слово, співали, молилися.

Продовжується робота із благоустрою дому молитви. На допомогу приїжджали брати з Костополя та разом з нашими братами зводили паркан. Також пробили свердловину (104 м), провели воду всередину будинку та зробили каналізацію.

Мали Свято подяки за урожай. Дякували Богові, що і в цьому році Він потурбувався про нас — вродили і овочі, і фрукти, хоча погода була не дуже сприятлива. На свято прийшли діти, які відвідують наш клуб. Продовжуємо щонедільні зустрічі з дітьми. Викладаємо для них біблійний урок та проводимо гурток (рукоділля або кулінарію).

3 грудня відзначається день захисту людей з інвалідністю. У цей день ми відвідали знайому сім’ю, у якій є хлопець з ДЦП важкої форми, а також ще трьох сусідів похилого віку, які мають інвалідність. Одній жінці подарувала плеєр із записом Біблії, проповідями, піснями тощо. Вона дуже зраділа. У жінки неї немає обох ніг, пересувається на інвалідному візку, ніколи не виїжджає з квартири, оскільки будинок не має ліфту, та ще й живе сама. Крім того, вручили кожному пакет з продуктами.

Нещодавно у нас на квартирі мали педраду із вчителями недільної школи нашої церкви. Плідно провели час, плануючи подальшу працю.

Карантинні умови дуже звужують наші можливості, з’являються нові виклики, які змушують замислитися, як рухатися далі, які відкривають очі на те, скільки ми раніше мали можливостей… На жаль, деякі люди перестали відвідувати зібрання. Хотілося б, щоб пандемія минула, і все стало так, як раніше. Але все в Божих руках! Потрібно шукати, розуміти і виконувати Його волю щодо цього часу.

Декілька слів про нашу сім’ю. Саша працює в Києві, Ельміра ходить до школи, Авель і Каріна зі мною вдома. І всі ми в чеканні народження ще одної дівчинки.

Людмила Демчук, Черкаська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати