Здивовані обличчя

31.08.2018
0
597

Ми працюємо в с. Ямпіль Сумської області, церква наша складається з 11 членів, двоє з яких прийняли водне хрещення в минулому році. Населення селища близько 5 тисяч чоловік, а в Ямпільському районі — понад 23 тисяч.

Як і раніше, поширюємо в Ямполі та районі Євангеліє. Цього сезону дві людини з Ямполя уклали Заповіт з Богом. Це було справжнє свято для нас і жителів селища. Адже останнє водне хрещення було тут 11 років тому. Також провели триденний дитячий табір, якого тут ще ніколи не було. Ми бачили радісні обличчя дітей і їх батьків. Діти були дуже раді і просили щоб ми проводили такі табори частіше, багато дітей тут вперше дізналися про Ісуса Христа.

Сумська область

Недавно мені довелося познайомитися з адміністрацією селища. Причиною мого візиту була колективна скарга православних людей на наші заходи. Спілкування наше тривало близько години. Адміністрація видала офіційний документ, який дозволяє по середах виставляти намет на площі для проповіді Євангелія і роздачі християнської літератури.

Сумська область

Зустрічався також із службовцями з відділу соціального захисту і малозабезпечених сімей. Після чого вони дали мені новий список сімей, які потребують допомоги. Як і раніше, ми розвозимо нужденним гуманітарну допомогу і продуктові пакети. Дуже приємно бачити здивовані обличчя людей, коли ми з'являємося біля дверей їхніх будинків. Спілкуючись з батьками, бачимо, що для них це незрозуміло — їм ніколи не допомагали чужі люди. І дуже приємно бачити, як радіють діти новим речам та іграшкам. Одна молода мати стояла і плакала, коли крім речей її малюкові ми подарували ще й коляску. За її словами ми привезли саме те, в чому мала потребу її дитина. Вона пригостила нас кавою, і ми поспілкувалися. Більше десятка сімей ми уже відвідали і плануємо відвідати ще стільки ж до кінця літа.

Сумська область

Також провели чергову виїзну очну клініку в приміщенні нашого будинку молитви, яку відвідало понад п'ятдесят осіб. Ми чули багато слів подяки від цих людей. Багато з них не сподівалися що ми виконаємо обіцянку, яку давали в кінці минулого року — що проведемо ще одну клініку.

Сумська область

Богослужіння у нас проходять три рази на тиждень. Є недільна школа. Один раз на тиждень ставимо на ринку намет, включаємо християнську музику, роздаємо літературу, проповідуємо і спілкуємося з людьми. Не забуваємо по четвергах відвідувати лікарню з проповіддю та літературою.

Василь Дворецький, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати