Здорові та повні вражень

31.10.2020
0
148

Незважаючи на вірус, нам вдалося провести християнський табір на 70 дітей. Ми розуміли, що йдемо на певний ризик, тому усвідомлювали повну залежність від Бога. Кожна дитина приносила лист від батьків, що вони несуть відповідальність за здоров’я своєї дитини в таборі. Слава Богу, що все пройшло якнайкраще, діти повернулися додому здоровими та з гарними враженнями.

Продовжуємо їздити на євангелізації у с. Волосянка та с. Ялинкувате. Молимося та шукаємо тих людей, які небайдужі до питань вічності. У Волосянці спілкувалися 80-річним чоловіком, який сам досліджує Біблію. Молимося за нього і усіх, кому розповіли про Ісуса Христа у цих селах.

Продовжуємо індивідуальний євангелізм у Славському та Сколе на базарах, роздаючи газети, співаючи християнські пісні. У Сколе підійшов один чоловік і розповів, що йому дуже важко на душі. Помолився молитвою покаяння і стало легше. Говорив, що хоче знову зустрітися та має бажання прийти на богослужіння. Ще одна цікава зустріч була у Славському: дали газету військовому, він з обережністю взяв і запитав хто ми? Дізнавшись, з радістю почав рекомендувати іншим людям наші газети, бо, мовляв, знає особисто, як євангельські церкви допомагають військовим на Сході України.

Провели одноденний табір у с. Лани Пустомитівського району, прийшло до 40 дітей, а також батьки. Тема дня: «Ісус — найкращий друг», співали пісні, гралися в ігри, спілкувалися з дітьми, відповідали на питання батьків. На завершення  роздали подарунки. Також відвідали з подарунками і ті сім’ї, які не відпустили дітей на табір.

У с. Сможе з братами помісної церкви залили бетонну плиту під дім молитви. Своє подвір’я як територію для храму надала одна літня сестра.

Володимир Байрак, Львівська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати