Живі та відносно здорові

30.09.2020
0
185

Ми всі живі та відносно здорові — тому що після спекотного літа прийшла осінь, температура понизилася і похворіли діти (біль у горлі та кашель). Та ми продовжуємо нести служіння з дотриманням усіх санітарних норм.

Літо видалось справді спекотним у плані погоди, але, враховуючи умови карантину, ми намагалися активно працювати і в духовному сенсі. Нашою місіонерською командою розпочали служіння в новому населеному пункті — с. Кам’янка. Село досить велике, коли проводили євангелізаційні служіння та дитячі табори, приходило багато людей. Оскільки приміщення для оренди не знайшли, вирішили будувати мобільний каркасний дім молитви. Уже звели стіни, накрили дах, лишаються внутрішні роботи. Сільська рада виділила нам дільницю прямо біля озера, де в перспективі можна буде проводити водні хрещення.

Також зараз на стадії заливки фундаменту ще один дім молитви в м. Коростишів. Надіємося, що до морозів встигнемо зробити всі зовнішні роботи, внутрішні — можна виконувати і зимою.

Протягом літа багато відвідували людей з продуктовими наборами. Через карантин дехто лишився без роботи, тому були раді та вдячні будь-якій допомозі. Також роздати одяг для тих, хто мав у цьому потребу. Використовуємо будь-які можливості, щоб поширювати Боже Слово.

Провели дитячі зустрічі у декількох селах, по кілька днів. Діти були у захваті — адже всі втомилися від перебування вдома. Батьки також були раді таким заходам.

З надією дивимось у завтрашній день, віримо, що обставини, в яких живемо сьогодні, підштовхнуть людей більше шукати Бога.

Павло Скумін, Житомирська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати