Зміцнюючись надією

01.03.2021
0
54

Продовжуємо служіння на Івано-Франківщині. Хоча зараз у нас нелегкий період. У грудні дружина понад півмісяця пролежала в лікарні і досі ще не повністю здорова. Нажаль, через ці обставини, а також через карантин у цьому році не вдалося відвідати школи з різдвяною програмою.

Надіялись, що приїде молодь із Волині, і ми співатимемо по хатах. Робимо так останні 14 років. Та на ці свята в нас нікого не було. Це було незвично і навіть сумно. Але ми зміцнилися надією на Господа і вирішили привітати людей своїми силами. Для цього зібралися з ще двома місіонерами. А також нас підтримали місцеві друзі. Такою збірною командою 8 і 9 січня благовістили у Пужниках і Озерянах. Дарували газети та календарі на 2021 рік.

25 грудня, 7 і 8 січня мали святкові богослужіння в церкві с. Пужники. 25 грудня нас відвідали з піснями і проповідями брати з Івано-Франківська. 7 січня служили різдвяною програмою діти з нашого дитячого клубу. 8 січня приїжджав співочий гурт сестер з Івано-Франківська. Приходили на зібрання і невоцерковлені люди.

Їздимо з християнською літературою і газетами в м. Обертин. Також роздаємо газети і спілкуємось з людьми в с. Озеряни. Служили співом на відкритті дому молитви в с. Олеша. Там зараз регулярно проводяться богослужіння. На відкритті дому молитви зібралося багато людей. Був сільський голова з дружиною.

Проводимо заняття з дітьми в с. Пужники. На них регулярно приходять Настя і Максим. На жаль, вони ростуть без батьків, їх виховує бабуся. Спілкуючись з нею, почули такі слова: «Дуже хочу, щоб діти ходили до вас, стали християнами і не повторили помилок своїх батьків». Батьки перебувають в алкогольній залежності. Хоча ми не можемо вберегти їх від такої долі, але це може зробити Господь. Тому молимося за них.

Замовили і отримали дитячі подарунки від «Сумки самарянина», щоб роздати найбільш нужденним сім’ям у навколишніх селах.

Були дні, коли сильно розгулялася зима, сипало снігом, мели хуртовини. Ще й машина відмовилася нас возити в таку погоду. Іноді з труднощами добралися на богослужіння в Пужники.

Надіємося, що посіяні зерна Божого слова принесуть у свій час врожай.

Михайло Соф’як, Івано-Франківська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати