Нік Вуйчич разом з сотнями тисяч українців на Хрещатику відсвяткував День подяки

17.09.2017
0
833

У столиці України 17 вересня відсвяткували День подяки. Сотні тисяч киян та гостей міста відвідали концерт, фестиваль соціальних проектів, взяли участь у інтерактивних розвагах, а найголовніше — зустрілися з людиною-легендою Ніком Вуйчичем, всесвітньо відомим спікером без рук і ніг, який вчетверте приїхав до України. Завдяки прямій трансляції телеканалу «Надія» з українцями розділили святкування глядачі 26 країн світу.

Нік Вуйчич. Київ. День подяки

Захід розпочався о 10:00 з молитви за мир та єдність України. Денна програма була насичена цікавими подіями, серед яких: дитяча ігрова зона, силове шоу, спортивні змагання, конкурси, розіграші з подарунками для всієї родини, розваги з героєм мультфільму «Суперкнига», вуличний кінотеатр. Яскравим символом свята стала велика мапа України, яку створили волонтери з овочів та фруктів.

Нік Вуйчич. Київ. День подяки

Цей день став фіналом Всеукраїнського двотижневого Автопробігу, у якому взяли участь понад 1000 осіб, що за два тижні проїхали більше 5000 кілометрів. Величезна колона машин із усіх 24 областей країни заїхала на Хрещатик.

Упродовж дня на сцені лунали виступи естрадно-симфонічного оркестру та відомих виконавців, серед яких учасники проекту «Голос країни» Брія Блессінг, Аняня Удогво та В’ячеслав Рибіков. А також Ігор Рудий, Сергій Брикса, Артем Банар, Анна Кіндзерська, Дарина Кочанжи, Оксана Козунь та Rulada.

Нік Вуйчич. Київ. День подяки

Спеціально на Свято подяки в Україну прилетів усесвітньо відомий спікер Нік Вуйчич. Паралельно з денною програмою проходила прес-конференція для засобів масової інформації, на якій Нік поділився історією свого життя та відповів на питання журналістів.

«Навіть якби я мав можливість народитися з руками й ногами, я все одно обрав би народитися таким, який я є. Адже я навчився дечому в житті: ми маємо бути вдячними за те, що в нас є. Не думай про те, що ти можеш отримати, а думай про те, що ти можеш зробити. Любов — наша валюта. Зміни прийдуть, коли українці почнуть допомагати українцям», — ось такими принципами в житті керується Нік.

Нік Вуйчич. Київ. День подяки

На зустрічі з політиками та громадськими діячами в Київській міській державній адміністрації Нік Вуйчич закликав об’єднуватися для того, аби ефективно служити людям та робити свою справу якісно.

Родзинкою насиченого дня став виступ Ніка Вуйчича на Хрещатику під відкритим небом, де зібрались сотні тисяч людей. Вулиця була повністю заповнена, але всі могли побачити Ніка на екранах, розташованих вздовж Хрещатика. Неймовірна атмосфера панувала в повітрі. Щирі слова Ніка проникали в серця людей і в багатьох викликали сльози.

Нік Вуйчич. Київ. День подяки

Нік розповів про те, що дає йому силу не здаватись. Найперше — це віра в Ісуса Христа. «Страх — це одна з найсильніших емоцій. Я перемагаю мої страхи через надію на Бога. Ісус — мій друг, і Він поруч» — сказав він. Друге — це сім’я. «Батьки казали мені: «Ніку, ти прекрасний такий, який ти є». У нашій сім’ї основним був принцип любові один до одного».

Нік Вуйчич розповів про любов до Бога, про силу прощення, про цінність людини, про сенс життя та надихнув українців ніколи не здаватися. Надзвичайна сила духу в словах Ніка, щира посмішка та проникливий погляд до самого кінця виступу тримали погляди людей прикутими до сцени.

Нік Вуйчич. Київ. День подяки

Крім українців, виступ Ніка Вуйчича побачили та почули мільйони людей у 26 країнах світу завдяки прямій трансляції телеканалу «Надія». Переклад здійснювався 9 мовами, серед яких і мова жестів.

Зі сцени з вітальним словом до учасників свята звернулися депутат Парламенту Великобританії Марк Прітчард, віце-президент Парламентської Асамблеї Ради Європи Валерій Гілецький, президент Християнського Центру державного управління ім. Кеннеді при Конгресі США Джордж Роллер та інші.

Нік Вуйчич. Київ. День подяки

Насичений день закінчився спільною молитвою Ніка Вуйчича з керівниками церковних об’єднань за Україну.

Подію прокоментував голова Оргкомітету R500, народний депутат Павло Унгурян: «Основна причина святкування Дня подяки — це вдячність Богу за те, що ми маємо як держава та суспільство. Зараз ми знаходимося в дуже непростій і турбулентній ситуації. Україна переживає, мабуть, найскладніші часи за всю історію Незалежності, але вона вистояла й продовжує розвиватися. І за це потрібно дякувати! — сказав він. — І основне, що цим відзначенням ми хочемо донести ідею: Україна зміниться тоді, коли зміниться кожна людина. Коли кожен вирішить будувати життя на духовних та патріотичних цінностях, коли кожен зможе взяти відповідальність за себе, за своїх дітей, за свій дім і державу. Тоді прийде справжній успіх».

unian.uaДодати коментар

Пожертвувати