Рада Церков оголосила 2019 рік – Роком сім’ї

03.01.2019
0
356

17 грудня 2018 року Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій відвідала Тернопіль і Збараж, де зустрілася з керівництвом області, місцевими ієрархами церков та священиками, керівниками місцевих релігійних організацій.

В обговоренні також взяли участь голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук, мер Збаража Роман Полікровський, а також місцеві релігійні діячі – члени обласної ради церков при Тернопільській обласній держадміністрації.

«Для нас надзвичайно важливо, що ті християнські та моральні цінності, котрі є в усіх без винятку конфесіях, представлених у Всеукраїнській Раді Церков, а їх – сімнадцять, мають ключовий момент – ми будуємо моральне суспільство» – підкреслив очільник області Степан Барна.

Учасники виїзного засідання обговорили питання державно-конфесійних відносин в Україні, розвитку військового і медичного капеланства, збереження інституції сім’ї в умовах нав’язування гендерної ідеології, забезпечення прозорого і чесного виборчого процесу у 2019 році.

«Хочу подякувати усім церквам за ту допомогу, що надаєте нашим громадянам у важкий час війни – за опіку військовими, українськими родинами, а особливо родинами наших загиблих героїв, за капеланське служіння та підтримку, насамперед духовну. Знаю, що церкви і релігійні організації з усієї України надали чимало і матеріальної допомоги, але підтримка насамперед духовним словом зцілює і рятує у складні хвилини» – сказав голова обласної ради Віктор Овчарук.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій прийняла звернення до Кремля з вимогою відпустити додому полонених українських моряків, які перебувають у Росії під арештом від часу російської збройної агресії в Керченській протоці 25 листопада. Глави українських конфесій висловили слова підтримки сім’ям полонених українських моряків, а також усім заручникам і політв’язням, що незаконно утримуються російською владою, в тому числі на окупованих територіях України в Криму, а також в Донецькій і Луганській областях.

З огляду на виклики, які сьогодні переживає інституція сім’ї та подружжя як союз чоловіка і жінки, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій вирішила оголосити новий 2019 рік – Роком сім’ї.

ІРС

 

 Додати коментар

Пожертвувати