Про плуги й трактори
(бліц-інтерв’ю)

Під час конференції "Голосу надії" вдалося поспілкуватися із багатьма місіонерами та іншими служителями, які живуть місією. Короткі інтерв'ю на різні теми зібрали в один матеріал, який пропонуємо вашій увазі.

29.10.19
0
123

Олег Медуниця: «Ми — християнська нація,
і Біблія має бути визначальною на цій землі!»

Олег Медуниця (1971 р.н.) — політик, депутат ВРУ двох скликань. Православний християнин. Одружений, троє дітей. В інтерв'ю розповідає про свій погляд на віру, політику, стосунки церкви і держави, ділиться досвідом організації молитовних сніданків у Сумах.

10.10.19
0
68

Борис Сафанюк: «Хочеться потратити життя
для того, щоб виконати бажання Бога»

Борис та Аліна Сафанюки тривалий час служили місіонерами у Волгоградській області. Але настав момент, коли вони відчули Боже керівництво їхати в Об'єднані Арабські Емірати, щоб відкривати там церкву. Як це було, Борис розповідає в інтерв'ю.

03.09.19
0
141

Світлана Мінченко: «Найважче було
привчити дітей до любові»

Світлана Мінченко — депутат районної ради. Проживає в с.Річки, Сумської області. З чоловіком Олександром є батьками для 11 дітей (семеро з них біологічні, троє прийомні та одна усиновлена).

30.06.19
0
128

Євгенія Дмітрова: «Вакцинація — шанс бути здоровими і не отримати каліцтва на все життя»

Євгенія Дмітрова — лікар-педіатр, дитячий гастроентеролог. Заміжня, двоє дітей. Проживає у Сумах. В інтерв'ю вона розповідає про свій шлях до Бога, а також відповідає на актуальні запитання на межі віри і медицини.

26.04.19
1
183

Олександр Геніш: «У новій книзі опубліковано розсекречені документи КДБ про методи роботи з п’ятидесятниками»

У березні 2019 року друком вийшла книга про долю християн віри євангельської у різні часи «В стовпі вогню та хмарі диму: з історії п’ятидесятницької Церкви». До вашої уваги інтерв'ю з її автором, молодим служителем з м. Дубно Олександром Генішем.

26.04.19
0
141

Ігор Молочник: «Велике щастя – бути інструментом у Божих руках»

Одним із пріоритетних напрямків діяльності церкви завжди було й буде місіонерство. Спілкуємося з уродженцем с. Скобелка Горохівського району Волинської області Ігор Молочник уже декілька років виконує місіонерське служіння в Чернігівській області.

26.04.19
0
170

Сергій Ярута:
«Місіонерство неможливе без молитви»

Сергій Ярута — єпископ, місіонер "Голосу надії" (відповідальний за служіння в Татарстані та Марій-Ел, РФ) розповідає про своє покликання до служіння, перші кроки в місіонерстві і про власний погляд на сучасну релігійну ситуацію.

31.03.19
0
263

Олександр Гончаров:
«Зброя священика — Слово Боже!»

​Спілкуємося з військовим капеланом Олександром Гончаровим (нар. 1982 р.). Олександр одружений, має 3 дітей. Служить другим пастором харківської церкви «Свята Трійця» (ХВЄ). Доктор богослов’я.

27.12.18
0
144

Віталій Маланчук:
«Великі речі починаються з дрібних!»

Віталій Маланчук працює місіонером «Голосу надії» з 2008 року. На цьогорічній місіонерській конференції Віталій поділився розповіддю про те, як йому довелося працювати на посаді виконуючого обов’язки голови сільської ради.

13.12.18
0
256
Пожертвувати