Петро Рибак: «Основний принцип роботи з людьми — люби свого ближнього, як самого себе»

Про допомогу вимушеним переселенцям та етичні питання волонтерства розмовляємо з Петром Рибаком — пастором «Церкви Святої Трійці» м. Луцька, заступником голови Волинського об’єднання УЦХВЄ, волонтером та скарбником обласного об’єднання.

30.04.23
0
174

Чи варто створювати сім’ю під час війни?

Війна впливає на все. Ми не знаємо, чого чекати від себе, від людей, які нас оточують. Однак статистика каже, що після 24 лютого кількість шлюбів зростає. Про те, чи варто створювати сім’ю в такий складний час, говоримо з єпископом Миколою Синюком.

30.03.23
0
312

Мирослава Денисюк: «Жіноче служіння під час війни стало іншим»

Розмова про жіноче служіння з матір’ю п’яти дітей, бізнес-леді, режисеркою пісенних кліпів, засновницею інформаційного агентства «Світогляд», студенткою магістратури Євангельського Теологічного Університету Мирославою Денисюк.

28.02.23
0
182

Михайло Близнюк: «Покликання Церкви — служити»

Розмова із старшим пресвітером Волинського об’єднання церков ХВЄ єпископом Михайлом Близнюком щодо подій в Україні, як церкви об’єднання відреагували на них, яку роботу виконували та виконують, щоб допомогти постраждалим та наблизити перемогу.

31.01.23
0
181

Михайло Роман: «Полтавщина — це обличчя місіонерства в Україні»

Інтерв’ю зі старшим пресвітером Полтавського обласного об’єднання церков християн віри євангельської про актуальні питання, які стосуються служіння в області під час війни.

31.10.22
0
216

Вадим Хлистік: «Мотивуємо брати все від навчання»

З нагоди річниці відкриття коледжу «Тимофій» для підлітків 14-15 років на базі церкви «Спасіння» м. Луцька ми вирішили розпитати детальніше про цей проєкт в одного із засновників — Вадима Хлистіка.

30.10.22
0
193

Василь Паламарчук: «У процесі зцілення головне — чи йде людина до лікаря?»

Як пережити втрату рідних? На питання журналістів студії «Крок назустріч» відповідає Василь Паламарчук, заступник старшого пресвітера Волинського об`єднання церков ХВЄ, пастор церкви смт Торчин.

31.08.22
0
308

Віктор Березовський: «Після смерті дружини я відчував неймовірне спустошення»

Віктор Березовський багато років був учасником відомої християнської групи «Набат». Він мав безліч благословенних моментів у служінні та особистому житті. Але разом із тим довелося пережити й немало труднощів. Зокрема — втрату рідної людини.

31.07.22
0
341

Володимир Бричка: «Христова церква має бути першою в добрих ділах»

Володимир Бричка – єпископ, пастор, волонтер з Рівненщини. У свої 67 років він несе людям вістку про Божу любов, вивозячи їх із гарячих точок, готуючи й доставляючи їм їжу, відновлюючи зруйновані обстрілами будівлі.

28.06.22
0
482

Микола Кулакевич: «Тепер люди налаштовані на богошукання»

Спілкуємося з Миколою Кулакевичем, пастором-місіонером із с. Пархомівка Харківської області. Микола одружений, батько трьох дітей. З початку військової агресії активно займається гуманітарним служінням на Харківщині та Сумщині.

22.04.22
0
496
Пожертвувати