Леонтій Пащук: «Сьогодні ми повинні робити добро!»

​Леонтій Пащук став активно працювати як волонтер і капелан ще до повномасштабної війни. Його відданість справі, жертовність, готовність іти на ризик ради солдатів-захисників надихають та додають віри в перемогу.

06.06.24
0
21

Місіонери в Хухрі: «Слідування за Богом має свою ціну — але це благословення»

Олександр Францевич, Сергій Огієвич та Ігор Кузьмич — місіонери в Хухрі Сумської області. Про те, як вони потрапили до місіонерської школи, як на це вплинула пережита автомобільна аварія, як їх змінювала місія — читайте в матеріалі.

31.03.24
0
1704

Степан Лисик: «Що я повинен робити під час війни?»

Степан Лисик — пастор, волонтер, капелан із с. Нові Червища Камінь-Каширського району Волинської області. Чоловік разом із небайдужими людьми здійснює поїздки на схід України, підтримуючи матеріально й духовно військовослужбовців та цивільних.

29.02.24
0
201

Володимир Грицак: «Бог не виїхав у Європу»

Еміграція для України — явище, яке болюче відгукується в церквах. Про переживання, сподівання та уроки еміграції розповів Володимир Грицак, заступник старшого пресвітера ВО УЦХВЄ у Володимирському регіоні, пресвітер церкви «Свята Трійця» м. Нововолинськ.

31.01.24
0
362

Валентин Ярошенко:
«За справедливість потрібно боротися»

Трагічне сьогодення викликає у багатьох людей питання: «Чи існує справедливість?» Адже зло часто здається могутнім і безкарним, воно продовжує вбивати, руйнувати, завдавати страждань. Про це спілкуємося з пастором-місіонером Валентином Ярошенком, м. Суми.

12.01.24
0
515

Олександр Сосновський: «Бог не жорстокий, жорстокий цей світ»

Олександр Сосновський із Луцька, як ніхто інший, розуміє тих, хто сьогодні втрачає своїх рідних на фронті. У вересні 2022 року в автоаварії загинув його зять. А в січні 2023 року загинув син Олександра, який боронив Україну.

30.11.23
0
285

Випускники ВБШ: «Мета кожного студента — це зміни у власному характері, у стосунках із Богом, особистий духовний розвиток»

Нещодавно відбувся 19 випуск Волинської білійної школи в м. Ковель. З нагоди цієї події ми вирішили поговорити з двома студентами-випускниками — Андрієм Тоюндою та Євгеном Мельниковим — про навчання в школі та про те, як змінилося їхнє життя після цього.

31.10.23
0
338

Павло Федорук про місію в Ізраїлі: «Пошук Бога об’єднує людей незалежно від національності»

Про теперішню ситуацію та служіння християн в Ізраїлі, ми розпитали місіонера «Голосу надії», єпископа Павла Федорука, який 2022 року залишив окупований Крим і переїхав для служіння на Святу Землю.

31.10.23
0
657

Віктор Клець: «Я розумів,
що треба бути поруч з людьми»

Як діє церква в час війни? У чому вбачає свою роль та призначення? З якими труднощами стикається і якою бачить свою подальшу роль у суспільстві? Про це розмовляємо з єпископом Віктором Клецем, старшим пресвітером Сумської області.

30.09.23
0
377

Наталя Вахнюк: «У моєму серці пролунали слова, що чоловік повернеться живим»

Подружжя Івана й Наталії Вахнюків із перших днів війни долучилося до волонтерської діяльності. Проте згодом чоловіка було мобілізовано на захист України. Вона, як і тисячі українських жінок, стала на важкий шлях під назвою «очікування».

30.09.23
0
375
Пожертвувати