Микола Кулакевич: «Тепер люди налаштовані на богошукання»

Спілкуємося з Миколою Кулакевичем, пастором-місіонером із с. Пархомівка Харківської області. Микола одружений, батько трьох дітей. З початку військової агресії активно займається гуманітарним служінням на Харківщині та Сумщині.

22.04.22
0
86

Ілля Кантерук: «Ми приготували людям продуктові набори, а вони просять у нас Біблію»

Ілля Кантерук із дружиною вже три роки виконують місіонерське служіння в с. Нижній Булатець Полтавської області. З початку воєнного вторгнення місіонери активно служать місцевим людям та біженцям.

22.04.22
0
90

Микола Шеремет: «До капелана найбільше звертаються із невоєнними питаннями»

​2014 року Микола і Катерина Шеремет із двома дітьми були змушені залишити свою домівку в Стаханові (сучасна Кадіївка) Луганської області, яка опинилася в окупації, і стати одними з перших біженців російсько-української війни.

18.04.22
0
118

Руслан Наумець: «Люди,
які бідно жили до війни, тепер живуть ще бідніше»

Місіонер «Голосу надії» Руслан Наумець уже кілька років живе і служить із сім’єю в с. Троковичі Житомирської області. На щастя, війна не дійшла до його села. Але потреби людей зросли з початком бойових дій.

09.04.22
0
104

Юрій Данильчук:
«Набагато приємніше віддавати, ніж приймати»

На початку березня на базі «Церкви Христа Спасителя» м. Луцьк почався збір гуманітарної допомоги для постраждалих від військової агресії РФ. Одним із координаторів цього служіння був Юрій Данильчук — фельдшер, член спілки християн-медиків та ХММК.

09.04.22
0
90

Геннадій Мохненко: «Росія чинить жахливе жертвоприношення»

Сьогодні увага України і світу прикута до Маріуполя. Це місто, в якому зійшлися добро і зло. Російські нелюди спричинили гуманітарну катастрофу, геноцид населення. «Слово істини» спілкується з пастором Геннадієм Мохненком, що рятує людей із пекла війни.

25.03.22
0
316

Олександр Бабійчук: «На площі Херсону вісім років лунали молитви»

Херсонщина переживає важкі часи. Україна молиться за регіон, намагається підтримати духовно й матеріально. Про ситуацію в області для проекту «Слово істини» розповідає старший пресвітер церков ХВЄ Херсонської області єпископ Олександр Бабійчук.

25.03.22
0
263

Мирослав Капарчук: «Усі місіонери області лишилися на місці»

Чернігівщина прийняла на себе один із найсильніших ударів російських військ. Особливо постраждав власне обласний центр. Про ситуацію та служіння в області спілкуємося з відповідальним за місіонерську працю Мирославом Капарчуком.

25.03.22
0
223

Петро Устимчук: «Дуже хочеться, щоб це швидше закінчилося, щоб не гинули люди…»

Військові дії, які відбуваються на межі Полтавщини, спричинили потік біженців із Сумщини. Місіонери допомагають людям евакуюватися, та забезпечують гуманітарною допомогою. Розповідає відповідальний за місіонерське служіння в області Петро Устимчук.

25.03.22
0
134

Михайло Паночко:
«Усе добре народжується в болю»

До нас прийшла війна. Страшна звістка несподівано ввірвалася в наші оселі. Це — нові реалії, в яких ми живемо. Про ці реалії говоримо сьогодні. На запитання глядачів проекту «Слово істини» відповідає єпископ Михайло Паночко.

18.03.22
0
121
Пожертвувати