Володимир Грицак: «Бог не виїхав у Європу»

Еміграція для України — явище, яке болюче відгукується в церквах. Про переживання, сподівання та уроки еміграції розповів Володимир Грицак, заступник старшого пресвітера ВО УЦХВЄ у Володимирському регіоні, пресвітер церкви «Свята Трійця» м. Нововолинськ.

31.01.24
0
176

Валентин Ярошенко:
«За справедливість потрібно боротися»

Трагічне сьогодення викликає у багатьох людей питання: «Чи існує справедливість?» Адже зло часто здається могутнім і безкарним, воно продовжує вбивати, руйнувати, завдавати страждань. Про це спілкуємося з пастором-місіонером Валентином Ярошенком, м. Суми.

12.01.24
0
253

Олександр Сосновський: «Бог не жорстокий, жорстокий цей світ»

Олександр Сосновський із Луцька, як ніхто інший, розуміє тих, хто сьогодні втрачає своїх рідних на фронті. У вересні 2022 року в автоаварії загинув його зять. А в січні 2023 року загинув син Олександра, який боронив Україну.

30.11.23
0
184

Випускники ВБШ: «Мета кожного студента — це зміни у власному характері, у стосунках із Богом, особистий духовний розвиток»

Нещодавно відбувся 19 випуск Волинської білійної школи в м. Ковель. З нагоди цієї події ми вирішили поговорити з двома студентами-випускниками — Андрієм Тоюндою та Євгеном Мельниковим — про навчання в школі та про те, як змінилося їхнє життя після цього.

31.10.23
0
234

Павло Федорук про місію в Ізраїлі: «Пошук Бога об’єднує людей незалежно від національності»

Про теперішню ситуацію та служіння християн в Ізраїлі, ми розпитали місіонера «Голосу надії», єпископа Павла Федорука, який 2022 року залишив окупований Крим і переїхав для служіння на Святу Землю.

31.10.23
0
399

Віктор Клець: «Я розумів,
що треба бути поруч з людьми»

Як діє церква в час війни? У чому вбачає свою роль та призначення? З якими труднощами стикається і якою бачить свою подальшу роль у суспільстві? Про це розмовляємо з єпископом Віктором Клецем, старшим пресвітером Сумської області.

30.09.23
0
277

Наталя Вахнюк: «У моєму серці пролунали слова, що чоловік повернеться живим»

Подружжя Івана й Наталії Вахнюків із перших днів війни долучилося до волонтерської діяльності. Проте згодом чоловіка було мобілізовано на захист України. Вона, як і тисячі українських жінок, стала на важкий шлях під назвою «очікування».

30.09.23
0
275

Війна змінила все (бліц-інтерв’ю)

«Війна змінила все» — ці слова не раз звучали під час конференції місії «Голос надії». Змінилися види діяльності, кількість відвідувачів церкви, дехто з місіонерів змінив місце проживання. Але чи змінилася взагалі концепція місії у свідомості місіонерів?

31.08.23
0
445

Петро Приходько: «Я тричі чув на свою адресу: «Расстрелять!»

Петро Приходько — місіонер «Голосу надії» та завідувач департаменту місіонерського служіння в Запорізькій області — опинився з сім’єю в окупації. Служитель розповідає про роботу з людьми, евакуацію й те, що давало сили проходити цей складний шлях.

30.06.23
0
283

Олександр Бабійчук: «Яке б не було агресивне зло, Бог здатний його спинити»

Після підриву Каховської ГЕС церкви Херсона активно долучилися до волонтерської діяльності. Їх підтримали й християни з усієї України. Детальніше розповідає старший пресвітер області Олександр Бабійчук.

30.06.23
0
291
Пожертвувати