Аліна Горобець: «Можна служити Богу на тому місці, де ти є»

Аліна Горобець — український тренер з футзалу, майстер спорту, в минулому — грала на позиції нападника. Найкраща футзалістка світу 2009 року. Заміжня, з чоловіком Ігорем виховують доньку. Проживає у м. Ірпінь.

26.12.19
0
139

Ніна Синюк: «Бувало важко, але я завжди благословляла чоловіка на служіння»

У день знайомства сестра Ніна чомусь нагадала мені тітку Хлою (правда, не чорношкіру) — дружину дядька Тома з відомого твору Гарієт Бічер-Стоу. Усміхнена, оточена купкою дітлахів, вона впевнено спрямовувала нас — кого пил протерти, кого вікна вимити...

26.12.19
0
704

Анатолій Боярчук: «Живіть дружно, любіть ніжно, і вас Господь благословить»

Єпископ із Росії Анатолій Боярчук розповідає про життя в умовах Сибіру, благовістя малим народам та власне покликання до місіонерського служіння.

30.11.19
0
106

Про плуги й трактори
(бліц-інтерв’ю)

Під час конференції "Голосу надії" вдалося поспілкуватися із багатьма місіонерами та іншими служителями, які живуть місією. Короткі інтерв'ю на різні теми зібрали в один матеріал, який пропонуємо вашій увазі.

29.10.19
0
193

Олег Медуниця: «Ми — християнська нація,
і Біблія має бути визначальною на цій землі!»

Олег Медуниця (1971 р.н.) — політик, депутат ВРУ двох скликань. Православний християнин. Одружений, троє дітей. В інтерв'ю розповідає про свій погляд на віру, політику, стосунки церкви і держави, ділиться досвідом організації молитовних сніданків у Сумах.

10.10.19
0
123

Борис Сафанюк: «Хочеться потратити життя
для того, щоб виконати бажання Бога»

Борис та Аліна Сафанюки тривалий час служили місіонерами у Волгоградській області. Але настав момент, коли вони відчули Боже керівництво їхати в Об'єднані Арабські Емірати, щоб відкривати там церкву. Як це було, Борис розповідає в інтерв'ю.

03.09.19
0
204

Світлана Мінченко: «Найважче було
привчити дітей до любові»

Світлана Мінченко — депутат районної ради. Проживає в с.Річки, Сумської області. З чоловіком Олександром є батьками для 11 дітей (семеро з них біологічні, троє прийомні та одна усиновлена).

30.06.19
0
177

Євгенія Дмітрова: «Вакцинація — шанс бути здоровими і не отримати каліцтва на все життя»

Євгенія Дмітрова — лікар-педіатр, дитячий гастроентеролог. Заміжня, двоє дітей. Проживає у Сумах. В інтерв'ю вона розповідає про свій шлях до Бога, а також відповідає на актуальні запитання на межі віри і медицини.

26.04.19
1
211

Олександр Геніш: «У новій книзі опубліковано розсекречені документи КДБ про методи роботи з п’ятидесятниками»

У березні 2019 року друком вийшла книга про долю християн віри євангельської у різні часи «В стовпі вогню та хмарі диму: з історії п’ятидесятницької Церкви». До вашої уваги інтерв'ю з її автором, молодим служителем з м. Дубно Олександром Генішем.

26.04.19
0
187

Ігор Молочник: «Велике щастя – бути інструментом у Божих руках»

Одним із пріоритетних напрямків діяльності церкви завжди було й буде місіонерство. Спілкуємося з уродженцем с. Скобелка Горохівського району Волинської області Ігор Молочник уже декілька років виконує місіонерське служіння в Чернігівській області.

26.04.19
0
218
Пожертвувати