Братерство любіть!

Любімо братство — воно Христове! Шануймо братство, благословляймо один одного, а не засуджуймо. Підтримуймо слабких, віддаваймо те, що отримали від Бога, — і Він сповнюватиме серця свіжим благословенням і помазанням.

31.05.19
0
30

Два послання Пасхи

Загалом, свята несуть у собі дві функції: пам’ять і увага. Будь-яка дата нагадує про певну подію і звертає на щось або когось увагу. Що ж несе з собою свято Пасхи?

26.04.19
0
89

А ви — коли воскресли?

Коли був той поворотний момент життя, в який моя стара натура, як деревце після зимової сплячки, ожила і стала новою? Що нового, інакшого з’явилося в мені? Чи відбулася зміна характеру, поведінки, цінностей, пріоритетів?

26.04.19
0
70

Промахнувся

Якщо бути чесним, Петро хотів не вухо відрубати. Очевидно, він цілився в голову, але промахнувся. У цій історії є три чоловіка: агресор, ображений і примиритель. Я опишу кожного з них і зауважу три завдання, які стоять перед нами.

26.04.19
0
526

Страх Божий

Немає на землі людей, які б не відчували страху. Але щоб страх цей був конструктивний для нас, ми повинні обрати той, який угодний Богові. У Біблії сказано: «Страх Господа чистий, він навіки стоїть» (Пс.18:10).

31.03.19
0
113

Пізнання Бога через успіх і біль

…Риболовля була невдалою. Усю ніч — раз по раз невід то поринав у темну глибінь, то знову піднімався над поверхнею води. Уже несила було триматися за бортом човна, а руки горіли від намоклих слизьких мотузок.

27.02.19
0
176

Служіння Богові через професію

У нинішній церкві виникла тенденція відділяти роботу, навчання, спілкування, особисте життя, родинні стосунки й служіння Богові. Життя стає схожим на окремі коробочки з певним вмістом. І в кожній із них ми проявляємося по-своєму. Але так не повинно бути.

30.01.19
0
95

Слово, яке передує чудесам

У Христа все було, на перший погляд, просто. Він знав сутність людини, знав широту, висоту й глибину, але завжди починав із проповіді — з того, що говорив до людей. Багатолюдні й широкомасштабні зібрання Ісуса Христа не починалися з чудес і знамен.

30.01.19
0
232

Про Дорогу й бездоріжжя

У ці святкові дні запрошую пороздумувати над словами Ісуса Христа: «Я є Дорога, Правда і Життя». Навряд чи є більш вагома цитата Святого Писання, яка б так чітко, сконцентровано й конкретно давала відповідь на питання філософських умів усіх часів.

27.12.18
0
112

Великий День народження

Народження Ісуса Христа – причина безмежної радості. Ангел сказав пастухам: «Я звіщаю вам велику радість», і ми не сумніваємося, що він і сам радів. Його радість від Благої Звістки розділило з ним і «численне воїнство небесне»!

27.12.18
0
90
Пожертвувати