Смерть не страшна, коли життя — Христос

Смерть не буде страшна, коли життя — Христос! Як і де б не закінчилися дні буття, ми в Христі, ми йдемо до Нього, ми будемо там, де Він. Нехай Господь поблагословить усіх, щоби це блаженство було і в нашому нинішньому житті, і після нього.

31.08.23
0
82

Біблійний портрет місіонера

Людям потрібні не ми, а Христос із Його чудовою програмою для їхнього життя. Дозвольте ж мені на основі Писання змалювати те, якою повинна бути людина, яка представляє Христа в цьому світі. Ось кілька рис, які дуже важливі для місіонера.

31.08.23
0
25

За словом Божим

Коли ми діємо за Його словом, яке іноді здається нам складним для розуміння, то приходить чудо. Тому коли у твоєму серці звучить слово, проси в Бога сили сприйняти Його й діяти відповідно до цього.

31.07.23
0
387

Відповідь на Божу ініціативу

Ісус, відходячи з землі, ініціював одну справу: «Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте!» Кожен місіонер відгукнувся у свій час на цю ініціативу — виконати призначення, яке Бог дав кожному з нас, — проповідувати Євангелію.

31.07.23
0
199

Робити те, що хоче Бог

За час свого служіння я зрозумів, що дуже важливо не просто щось робити, а робити те, що хоче Господь, до чого Він нас спрямовує. І тоді діла наші будуть досконалими. Тоді те, що ми робитимемо, матиме успіх і буде благословенним.

31.07.23
0
301

Запитання, які ставить Бог

Часто ми запитуємо Бога: «Чому? Для чого? Допоки?» І чомусь не враховуємо того, що й Бог ставить нам Свої запитання, на які ми постійно натрапляємо в Біблії. А ця книга буквально сповнена запитань.

30.06.23
0
390

Збирачі оливи

У 28 вірші Першої книги хронік говориться, що над оливковими та фіговоми деревами, що в Шефелі, наглядав Баал-Ханан з Гедера, а запасами олими відав Йоаш. Тобто Йоаш був відповідальний за склади з оливою. А олива в Біблії — один із символів Духа Святого.

31.05.23
0
324

Вірність місії

Служити Церкві — це та місія, до якої Він нас покликав. І я так мрію, щоб кожен християнин проникся ідеєю місії і знайшов своє покликання в Тілі Христовому. Служителі повинні показати людям власний приклад благовістя, святого життя, зміненого характеру.

31.05.23
0
241

Пильнуймо!

Живучи на цій землі, пильнуймо не лише за тим, що відбувається довкола нас, а передусім за тим, що відбувається в серці, між мною та Богом чи іншими людьми. Будьмо насторожі, захищаючи свою віру й своє служіння, свою сім’ю й церкву, у якій служимо.

31.05.23
0
463

Божа Церква — це рух у світі

Я переконаний, що Божа Церква — це рух у світі. Вогонь П’ятидесятниці, який палає в наших серцях — це рух відродження. Ми охрещені Святим Духом, щоб ділитися Євангелією з іншими.

31.05.23
0
289
Пожертвувати