Християнин і коронавірус

Як християнам реагувати на цей неспокійний час, на спалахи пандемії? Саме в такі моменти особливо важливо довіряти Богу і чинити згідно з Його Словом. Хочу запропонувати три тези, які, я вірю, допоможуть нам отримати Боже керівництво в пустелі.

22.04.21
0
97

«А я та дім мій будемо служити Господеві!»

Я не раз чую, як брати журяться, що лише 30-40% дітей, за яких молилися в церкві після народження, приймають хрещення. Мене ревність бере за це, і я часто питаю: «Боже, ну чому ж так? Ми ж молилися за своїх дітей. Що ми робимо не так?»

31.03.21
0
110

Інструкція до благословення

Коли Бог дає благословення, то разом із ним дає слово, яке регламентує, як цим благословенням користуватися. Якщо людина користується благословенням не відповідно до сказаного слова, воно з часом принесе їй серйозні проблеми.

31.01.21
0
113

Три настанови Різдва

Бог може використовувати людей влади для того, щоб управляти певними обставинами. Бог знає час, знає, коли, де і що має відбутися в нашому житті. Бог діє надприродно, для Нього немає нічого неможливого.

22.12.20
0
126

Храм — це Божа криниця

Храм — це та Божа криниця, де спрагнений може напитися. Це те місце, де є духовна пожива. Христос каже: «Я хліб, що з неба зійшов». І нехай наші храми будуть місцем, де ми зможемо вилити свою душу перед Богом у молитві й будемо почуті Ним.

30.11.20
0
86

Джерело і канал

Самсон — чоловік, який володів надприродною фізичною силою. У нього був конфлікт з филистимлянами, тож вони шукали його, щоб помститися. Самсон заховався біля одного з юдейських міст. Филистимляни прийшли великим табором...

31.10.20
0
131

Великий зиск — то благочестя

Близько 2000 років тому ці слова написав апостол Павло своєму духовному синові Тимофію. Згодом він знову пише до нього вже інші слова: «Настане бо час, коли здорової науки не будуть триматись, але виберуть вчителів, щоб вони їхні вуха влещували».

31.08.20
0
337

Пожалій себе!

Світ боїться проблем і намагається їх уникнути. Люди хочуть прожити комфортно, гламурно, без будь-яких труднощів. Люди хочуть як туристи йти в Боже Царство. Але коли ми дивимося на апостолів, на Господа, то далеко не таким був їхній шлях...

31.07.20
0
307

«Мир вам!», або Порушення карантину

Поки що засуви карантинів, замки ізоляції, поки що захисна маска на обличчі, але – «Мир вам, Христос Воскрес!» Він приходить коли згущується морок відчаю, вечір страху, Він приходить незважаючи на всі перешкоди – Він Володар світу!

19.04.20
0
398

Ліки від депресії

Нині, коли у всьому світі набув поширення коронавірус і в багатьох країнах запроваджено карантин, люди в паніці закуповують продукти і багато хто перебуває в депресивному стані. Де ж знайти ліки від пригнобленого духа? Як перемогти депресію?

31.03.20
0
317
Пожертвувати