Тест на визначення здоров’я душі

Сьогодні світ загнаний у пастку страху. Люди бояться всього, а найбільше — невідомих вірусів та хвороб, адже вони змушують думати про смерть. Проте, є дещо важливіше за фізичне здоров’я — це здоров’я душі. Наскільки міцне наше духовне здоров’я?

30.09.20
0
14

Вірну людину хто знайде?

Слова заголовка взято з Приповістей Соломонових: «Багато людей себе звуть милосердними, та вірну людину хто знайде?» (20:6). Тож милосердних людей може бути чимало. А от вірних? Тут про вірність йдеться як про щось незвичайне, рідкісне…

30.09.20
0
8

Життя для Божої слави

Одного разу хтось поцікавився, чому Мікеланджело приділяє так багато уваги деталям в кутах капели. «Їх же ніхто не бачить», — сказали йому. Мікеланджело відповів: «Бог побачить».

30.09.20
0
5

Ставлення до влади: історія та сучасність

Події в Білорусі в чергове порушили серед євангельських християн питання, відповіді на які вони шукають уже багато років поспіль. Особливо гостро вони звучать в Україні останні сім років. То чи мають право віруючі люди брати учать у політиці?

31.08.20
0
78

Про двері за дверима

Так буває, що Христос – Двері спасіння, прощення, життя й миру – стоїть за дверима церкви або за ворітьми нашого сердечного храму. Що відділяє нас від Нього? Які двері стають перепоною між Ним і мною?

31.08.20
0
28

Не кричіть!

Коли мені робили зауваження: «Не кричи», я навіть міг виправдатись, типу: «Я не кричу. Хіба це крик?» Хоча добре розумів, про що мова. Бо ж людина щось відчуває від того, що і як я говорю...

31.08.20
0
74

Дискомфорт від Бога

У білоголового орла одне з найбільших гнізд у світі! Воно в середньому має два метри завширшки й один метр заввишки! Уявляєте, скільки потрібно гілляк наносити, щоб побудувати його? Коли пташенята вилуплюються, їм затишно в гнізді.

31.08.20
0
68

Інтернет-благовістя

У контексті нашого часу, коли маємо дуже багато онлайн-заходів, стоїть питання: як правильно сконцентруватися й бути ефективним у поширенні Євангелії в мережі? А ефективність полягає не в тому, скільки часу проводимо в інтернеті, а наскільки впливаємо.

31.07.20
0
58

Чи росте едемське дерево?

Едем уже в далекому минулому. Але наслідки необдуманого вчинку наших прабатьків ми відчуваємо й донині, будучи через кров і плоть, успадковану від прабатьків, причетними до цього дерева. А от чи існує воно сьогодні?

31.07.20
0
81

За мить до перехрестя

Уявіть собі, що ви під’їжджаєте до перехрестя, яке регулюється світлофором. Горить червоний сигнал, і ви прекрасно розумієте, що це значить. Як свідомий громадянин, ви цілком серйозно настроєні адекватно реагувати — і тиснете на гальма...

30.06.20
0
129
Пожертвувати