Чому ревуть воли, хоч ясла повні?

Якщо поставити запитання, добра чи зла більше у світі, відповіді можуть бути різними. Це залежить від того, з чим людина більше зустрічається і чого більше робить. Але кожен бажає прожити на землі щасливо!

30.10.18
0
33

Список добрих справ

У неділю, після біблійного уроку дала завдання: щодня робити добрі справи і записувати їх у зошит. Як ілюстрація того, що в небі все записується. Ще одна ціль — виховати добрий характер! А найголовніше — радувати себе, ближніх, батьків і Бога!

30.10.18
0
29

Обережно: Бог добрий до невдячних!

Наша невдячність не змінює природи Божої, Він — учора, сьогодні і повіки той самий. У чому небезпека для людини, яка забуває дякувати Творцеві за свіже ранкове повітря, запашний окраєць хліба, за чисту воду, за щиру дитячу усмішку?

30.10.18
0
26

Гелен Келлер — дівчинка, яка не здалася

Учені кажуть, що позитивно налаштовані люди живуть довше. Натомість все більше тих, хто зосередився на власних проблемах і занурився в депресивний стан. Якщо ви теж час від часу потрапляєте в цю когорту, дозвольте познайомити вас із Гелен Келлер.

30.10.18
0
31

День подяки: традиції святкування у світі й Україні

Культура вдячності з давних давен була традицією у багатьох країнах світу. Україна не виключення — в давнину слов’яни відзначали Свято жнив, Обжинки, його святкували по закінченню збору врожаю. На жаль, традиція з роками загубилась...

30.10.18
0
25

Пробудження в Норвегії через Хауге

У кожній країні, де були євангельські пробудження, є певні яскраві особистості, які зробили особливий вплив не лише на духовне, але й на суспільне життя. В історії духовного пробудження Норвегії такою особистістю був Ханс Нільсен Хауге.

30.09.18
0
83

Провідник пробудження в Західній Білорусі
Станіслав Недвецький

У 20-30 роках минулого століття в Польщі, куди входили території Західної України й Білорусі, відбулося одне з найбільш великих пробуджень в історії християнства.

20.08.18
0
62

Узбек, якого всі боялись

26 липня 2018 року до багатьох храмів м. Кременчука додався ще один — дім молитви Української церкви християн віри євангельської. Відбулося урочисте відкриття, потім — молитва посвяти Господу.

13.08.18
0
138

Кенія: туристичні нотатки місіонера

Місіонер місії «Голос надії» Валентин Ярошенко відвідав українських місіонерів, зокрема Володимира та Вікторію Ярошенків, у Кенії з метою допомогти їм у служінні та ознайомитися з обставинами праці в цій африканській країні.

30.07.18
0
129

Діагноз: жадібність

На світі мало тих, хто ніколи не був заражений такою «хворобою», як жадібність. Зазвичай вона проявляється в людині з самого дитинства. «Віддай! Моя машинка!» — кричить малюк, «Купи мені! Хочу, як у Каті! Дай!» — вимагає маленька дівчинка.

30.07.18
0
101
Пожертвувати