Про вакцинацію, антихриста та містичні пророцтва

Заглянув я якось в групу, де публікуються різноманітні відкриття, пророцтва. І жахнувся, в якому дрімучому лісі блукають християни! Більше 13000 учасників в групі, переважають теми пандемії, вакцинації, звіщення майбутнього...

31.08.21
0
9

Слово до місіонерів

Життя, служіння й смерть Павла, його абсолютна відданість Господу Ісусу Христу послужили для слави Спасителя й спасіння мільйонів людей! Павло сміливо говорить тобі й мені: «Тож благаю вас: будьте наслідувачами мене, як я Христа» (1Кор 4:16).

31.07.21
0
4

Як робити Божу справу?

Чи чули ви фразу: «Ми робимо Божу справу!», що часто звучить піднесено, із почуттям власної гідності! А чи задумувалися над тим, що для Бога важлива не лише справа, але й те, як вона зроблена.

31.07.21
0
2

Дух, Який прославляє Христа

Хто Він — Святий Дух? Він — Особистість, Він — Бог! Не просто сила або вплив, не інші мови, не особливе релігійне переживання. Він — Утішитель, Він навчить, Він світ докорить, Він у вас буде — це про Особистість Духа Святого!

30.06.21
0
25

Не будьте дітьми!

Християнське життя — це безперервне духовне зростання. У нас із плином часу повинні відбуватися позитивні зміни нашого характеру, пізнання Бога, набуття знань та мудрості, ріст віри та освячення…

31.05.21
0
75

Корисний дайвінг

«Я сьогодні дістав з дна басейну 8 шайб. Ти уявляєш?» — Степанко крутив головою і радів новим успіхам на тренуванні. Я сушила йому волосся й посміхнулася про себе: «Знаєш, синочку, і в мене є багато піднятих шайб. А є і не піднятих кілька!»

31.05.21
0
53

Не бійся!

Ісус мертвий. На велике розчарування, Він дозволив себе арештувати та умертвити, не проявивши Божественної сили та влади… Учні розгубилися, вони не таким уявляли своє майбутнє. Практично кожна людина тією чи іншою мірою проходить через щось таке.

22.04.21
0
108

Кожен сам за себе

Як правило, на самих себе ми звертаємо увагу перед дзеркалом, коли вранці чистимо зуби чи голимося. Декілька думок із цього приводу. Об’єкт наших роздумів – зокрема кожен із нас. Кожна людина особисто відповідальна перед Богом. Поміркуймо над цим.

22.04.21
0
138

Секта Івана Мурашка

У 20-х роках ХХ століття в західній Україні спалахнуло велике п’ятидесятницьке пробудження, і разом із ним стали зароджуватися різні культи та єресі. Найнебезпечнішою сектою були сіоністи, названі «мурашківцями» за ім’ям засновника Івана Мурашка.

31.03.21
0
181

«Меч душу прошиє тобі…»

Праведний Семен прорік: «Ось призначений Цей багатьом на падіння й уставання в Ізраїлі, і на знак сперечання, — і меч душу прошиє самій же тобі, — щоб відкрились думки сердець багатьох!» (Лк.2:34-35). Марія розуміє, що її очікують важкі випробування...

31.03.21
0
108
Пожертвувати