За мить до перехрестя

Уявіть собі, що ви під’їжджаєте до перехрестя, яке регулюється світлофором. Горить червоний сигнал, і ви прекрасно розумієте, що це значить. Як свідомий громадянин, ви цілком серйозно настроєні адекватно реагувати — і тиснете на гальма...

30.06.20
0
47

Топ-5 безпідставних забобонів

Забобони міцно увійшли в повсякденне життя. Дехто всерйоз боїться числа «13», чорних котів, повертатися додому за забутим предметом тощо. Спробуємо розібратися, звідки з’явилися ці всі страхи й що каже про них Біблія.

30.06.20
0
24

Наркопандемія

Сьогодні відомо близько 500 найменувань наркотичних засобів. На думку лікарів-наркологів, їх вживання являє для теперішнього і майбутніх поколінь не менш страшну загрозу ніж епідемія чуми, що спустошила в минулі часи цілі країни.

30.06.20
0
57

Дорога: зміна напрямку

Сьогодні роздумував над словами Спасителя: «Я є Дорога, Правда і Життя». Навряд чи є ще більш вагома цитата Святого Писання, яка б так чітко, сконцентровано й конкретно давала відповідь на запити та прагнення філософських умів усіх часів і народів.

30.06.20
0
66

«Вам це належить», або З днем П’ятидесятниці!

Бог хоче взяти нас, недосконалих, простих і через наповнення Духом Святим зробити Своїм знаряддям! Довірся Духу Святому. З Ним ти зробиш неможливе! Той, що перебував з апостолами, хоче бути в нас! Це не вигадка, це вам належить!

31.05.20
0
149

П’ять уроків Старої Човниці

2019 року п'ятидесятники святкували 90-ліття об’єднавчого з’їзду та заснування Союзу ХВЄ, яке відбулося в с. Човниця Волинської області. Пропонуємо вашій увазі уривки з доповіді дослідників історії п’ятдесятницького руху Михайла Мокієнка та Дмитра Коваля.

31.05.20
0
151

Чи буває страшно місіонерам?

Сторінками старих газет. Якось у місіонерки в Удмуртії Людмили Кибукевич запитали: «Чи буває вам важко, страшно, чи не хочеться повернутися додому?» Вона відповіла: «Важко буває, страшно — ніколи. А як важко, то хочеться в небо, а не додому».

30.04.20
0
79

Чи спасе 90 псалом від коронавіруса?

Багато християн сьогодні сприймають цей твір Давида як «оберіг від хвороби». Повторюють його і розсилають у всі можливі чати. Друзі, ви реально в це вірите? Що ось так можна повторювати-повторювати-повторювати і зажити здорово і щасливо?

21.04.20
0
176

Віра, страх та прогулянки по воді

Пандемія коронавірусу стала лакмусовим папірцем практично для усіх сфер життя. Вона виявила фактичний стан речей як у політиці, медицині, економіці, так і в людських стосунках. І навіть у такій інтимній сфері, як віра в Бога.

20.04.20
0
163

Вижити у штормі

Ти можеш зазнати шкоди, але це ще не кінець. Головне — дістатися до берега. Не піти на дно. Повірити, що ти зможеш вибратися й витягнути інших. Адже в тебе є Бог, і Він дасть тобі силу вижити в штормі!

31.03.20
0
450
Пожертвувати