Так виглядає щастя

Їду після роботи повз парк, де щовечора алейкою шкандибають двоє стареньких. Я їх знаю років двадцять — вони були гарні, наскільки гарними бувають немолоді люди. Вони були веселими, бойовими, їздили за кордон, сміялися з моїх жартів...

26.04.19
0
158

Підкуплені свідки

Гроші... Куди не поткнися, всюди потрібні гроші. Без них — ну ніяк: ні хлібини не купиш, ні одягу, ні за тепло не заплатиш. Великі гроші відкривають великі можливості матеріальних благ. Смачна їжа, вишуканий одяг, круте авто, подорожі, свята, бенкети...

26.04.19
1
134

Любов Кобяко. Слово, яке воскресло

Життєві труднощі приводять нас до смутку й відчаю. Приблизно так почувалися послідовники Христа, коли Його розіп’яли. Та Пасха нагадує нам, що не варто втрачати надію, адже Бог сильніший за будь-які оставини. Яскравий приклад цього — життя Любові Кобяко.

26.04.19
0
71

Чи варто боятися смерті?

Смерть є неминучою для кожного живого організму — незалежно від віку, соціального положення… Хіба розумно із нашого боку уникати розмови про неминуче? Адже це дозволить підготувати себе.

26.04.19
0
74

Тріумф Воскресіння

Ця історія з трагічним початком завершилася надзвичайно оптимістично. Було одне сімейство, відкрите й щире. У їхньому домі частенько бували гості. Поодинці й групами. Прості й не зовсім. Заходив декілька разів і новий Учитель...

26.04.19
0
63

Поклик Воскресіння

​З гробу встав Воскреситель для того, щоби покликати до життя тих, хто, наче мертві душі, животіє в могилі одинокого, грішного й похмурого існування. Не будьте мертвими душами, але живими!

26.04.19
0
56

Максим Сидорчук. Той, хто став добрим прикладом

11 березня 2019 року в кращий світ відійшов один із старійшин євангельської церкви на Поліссі – Максим Кіндратович Сидорчук. З юних років він присвятив себе служінню Богу в Броницькій та Воєгощанській церквах.

31.03.19
0
86

Рейнхард Боннке. Історія успішнішого євангеліста

Майбутній всесвітньовідомий євангеліст Рейнхард Боннке народився 19 квітня 1940 року в місті Кенігсберг (сучасний Калінінград). З самого дитинства Рейнхард шукав Бога...

31.03.19
0
103

Чому я прошу вибачення у своїх дітей?

Часто батьки наполягають на тому, щоб їхня дитина просила вибачення в них, у брата, у друга за те, що скоїла. Але коли йдеться про те, щоб батько попросив вибачення в дитини, то деяким стає якось незручно, і вони уникають цього.

31.03.19
0
87

Рембрандт ван Рейн — великий митець і християнин

Творчість великого художника була багатогранною: портрети, сцени з сучасного життя, біблійні, євангельські та історичні сюжети. Але найчастіше він звертався до біблійних сюжетів, які відповідали його християнському світогляду.

27.02.19
0
55
Пожертвувати