На що надіється Україна?

Коли мене запитують: «На що надіється Україна? Адже суперник надто сильний, підтримка заходу недостатньо швидка, а гра у довгу не на вашу користь…», я просто згадую, що відчували апостоли у Страсну Пʼятницю та Велику Суботу.

31.08.23
0
23

Людина, яка подарувала українцям Святе Письмо

Пантелеймон Куліш — письменник, фольклорист, етнограф, мовознавець, перекладач, критик, редактор. Але, напевно, найбільш відомий він донині завдяки його особливій праці — перекладу Біблії українською мовою.

31.08.23
0
98

Пробачення: паролі, гординя і терпіння

Багато татів відмовляються просити пробачення у своїх дітей, навіть коли знають, що не праві. Вони вважають, що, просячи пробачення, втрачають повагу в очах своєї дитини. Насправді ж істиною є зовсім протилежне...

30.06.23
0
160

Коли здається, що Бог не відповідає

Ти розпачливо шукаєш докази, що Бог готовий втрути­тися в складні ситуації твого життя? Може, у тебе є молитва без відповіді, або стосунки, які ти дуже просиш Бога налагодити. Або біль, який ти просиш Його втишити. Знаю, як буває важко в та­ких ситуаціях.

31.05.23
0
227

Встати — суд гряде!

Чи відмічали ви на календарі особливі дати, підкреслюючи їх, щоб не пропустити? На календарі Вічності Вседержитель поставив особливий знак: «Справедливий суд». Цей день відмічено, до нього ми невпинно наближаємося, незалежно від нашого бажання.

30.04.23
0
297

Прохідний двір

Жила собі звичайна родина у звичайному селі, у звичайній сільській хаті. Ця звичайна селянська родина мала свій хлів, свій льох, свій город, свій сад, своє подвір’я, огороджене частоколом. Жила собі, господарювала, біди й горя не знала...

30.04.23
0
316

Хто такий Патрик і чому він святий?

Щороку 17 березня у всіх англомовних країнах широко відзначається день Святого Патрика. Усі традиційно одягаються в зелений колір, їдять зелену їжу та одягають зелені прикраси. Але, на жаль, мало хто знає, ким був цей святий Патрик і що він зробив.

30.04.23
0
293

Христос воскрес! Що це значить для нас?

Смерть — це вже переможений ворог. Він ще діє, але вже сила його ослаблена і кінець вирішений. Воскресіння Христа — це історія перемоги в минулому, яка робить нас переможцями зараз і фіналізується в майбутньому.

14.04.23
0
313

Великий Переселенець

Хочу розповісти про Великого Переселенця, Який може зрозуміти й підтримати кожного. Від перших днів народження Він стає біженцем, переселенцем у чужу країну: «Лисиці мають нори, пташки небесні — гнізда, а Я не маю де схилити голову…»

30.03.23
0
323

Як подолати страх перед майбутнім?

Під час війни люди переживають страх. Це нормально, але важливо не дозволити страху заполонити розум. Порадами про те, як боротися зі своїми страхами ділиться директор Відділу освіти УЦХВЄ Віктор Вознюк.

30.03.23
0
353
Пожертвувати