Чи чекаєте ви Різдва?

22.12.2020
0
301

«Для мене всі свята захмарені, і Різдво також. У нас не вистачає грошей на різні смаколики» (Мирослава, 14 років).

«З нетерпінням чекаю свята! Мені дуже радісно від салютів та друзів, з якими йдемо колядувати!» (Олексій, 13 років). 

«Я не чекаю свята, бо тоді тато п’яний – і в нас дома конфлікти... Я з радістю гуляю на вулиці або йду до друзів! Там спокійніше» (Михайло, 10 років).

«Я виростаю без тата, живу з люблячою мамою. Але я знаю та відчуваю, що в мене є Батько Небесний! Я щодня молюся до Нього – і Він мені допомагає! Моя мрія на свято Різдва стає ще більшою: щоб мій тато залишив гріх і навернувся до Бога!.. А свято Різдва для мене завжди особливе, бо знаю, що народився мій Спаситель!» (Ангеліна, 13 років).

«Наша родина зустрічає свято в мирі та злагоді. Повага один до одного збагачує нашу радість за родинним столом! Особливим є і те, що ми зустрічаємося з духовною сім’єю в Божому Домі та прославляємо народженого Спасителя разом! Я відчуваю неземну радість від Божої любові та Його милосердя до людей!» (Яна, 10 років).

«Моя бабуся завжди каже: половина світу сміється, а половина – плаче. І на свята також... Тому ми з мамою стараємося провідати хворих» (Оксана, 16 років).

«Для мене справжнє свято, коли вся родина дома! Святковий стіл та подарунки незабутні! Я пам’ятаю їх усі! Але коли приїхав додому мій брат – той день мені запам’ятався на все життя як Свято! Особливо момент, коли він мене обійняв...» (Ліза, 9 років).

«Уже кілька років підряд святкуємо Різдво цілий тиждень! Ми з батьками проводимо благодійні заходи духовно-морального спрямування. Складати продуктові пакети та подарунки з цукерок для дітей – для мене велика радість! Свято довшає, коли люди дякують Богові за те, що Він про них піклується!» (Лілія, років).

Кожна дитина прагне жити щасливо: у сім’ї, у достатку, у любові, у мирі та злагоді.  Але для багатьох людей таке життя – лише мрія...

Хай усіх читачів підбадьорять слова ангела пастухам: «Я звіщаю вам велику радість, яка буде для всього народу: для вас народився Спаситель, Який є Христос Господь!» (Лк.2:10-11).

Він спасає від гріха, а це означає, що долі дітей та дорослих можуть змінюватися та ставати щасливими! Читаймо Євангелію, щоби більше пізнати Бога й не відчувати себе безпомічними та безпорадними. Нехай голос надії відгукнеться в кожній українській сім’ї та зокрема в кожному серці! Христос народився! Славімо Його!

Підготувала Ірина ГубеняДодати коментар

Пожертвувати