Що було б?..

25.12.2018
1
676

Людині властиво цікавитися майбутнім. Особливо, коли рік приходить до завершення, а в щоденнику або на календарі – всього декілька останніх сторінок. Стає очевидним, що багато із запланованого вже ніколи не буде виконано – час пройшов. З іншого боку – приємне відчуття з вдячністю Богу: щось встиг зробити,  рік не пройшов даремно.

Учні – апостоли Христові – якось запитали Учителя: «Коли це буде?» Питання не стосувалося наступного нового року. Їх цікавило основне – ознака Його приходу (див. Мт.24:3). Ісусова відповідь починалася словами «Бережіться, щоб хто вас не звів»! На нашу долю випало жити в складний час – час свободи й вседозволеності. З кожним минулим роком все більше стираються межі між дозволеним і гріховним, між вірою і релігією, між світлом і темрявою. Тож нехай застереження Сина Божого – «бережіться!» – буде головним знаком на життєвому шляху Нового року.

Бог дозволив пройти ще один відрізок земного шляху! Вічність стала ближчою на один рік! Сердечно вітаємо усіх, хто особисто, молитовно, матеріально був співучасником Великого Доручення,  з Народженням Христовим і Новим роком! Оглядаючись у рік минулий, згадуємо: війна, пожежі в Каліфорнії, землетруси, цунамі, біженці… Що було б, «коли б не Господь, що був з нами?..» (Пс.123:2). Це питання має поставити кожен для себе і кожен для себе дати відповідь!

Він з нами й у наступному 2019! Він Незмінний – учора, сьогодні, повік! А тому побажання на рік Новий – бережіться і ховайтеся в Ньому! Змінюймося кожного часу,  дня й року на Його досконалий Образ!

З Різдвом Христовим, з Новим роком!

Микола Синюк  • Комментарий был удален.
    1. Додати коментар

      Пожертвувати