Список добрих справ

30.10.2018
0
967

Сьогодні мої діти мене трохи насмішили, але заодно і навчили…

У неділю, після біблійного уроку дала завдання: щодня робити добрі справи і записувати їх у зошит. Як ілюстрація того, що в небі все записується. Ще одна ціль — виховати добрий характер! А найголовніше — радувати себе, ближніх, батьків і Бога!

Діти прибрали все, що могли. Зробили все, що знали, що треба зробити, і все, що додумалися зробити (щоб було що записати)! Одним словом — чистота! Я сміялася, як вони догадливо старалися — і те зробити, і те! А як я сказала: «Лілько, принеси банки для закрутки!», вона аж зраділа — буде що записати! Мілка (5 років) все допитувалася у Лілі: «Ти записала, що я занесла на кухню стільчики? Ліля, ну ти записала?!» Дуже важливо, щоб і найменшу працю було записано. Бо вона також старалася, як і всі діти, а ще ж — не маловажно виграти!

Чому діти це роблять? Вони вірять, що вчитель усе оцінить! Помічаю, як не тільки чисто в хаті, але і в їхньому серці!

Чи справді Бог бачить і цінує навіть найдрібнішим вчинком? Без сумніву, що саме так: «І коли хто напоїть вас кухлем води в ім’я Моє, той не згубить своєї нагороди!» (Євангеліє від Марка 9:41). «В ім’я Його» — означає, якщо ми робимо щось для людини, то робимо для Нього!

Благословення вам — Божого і від людей!

Ірина ГубеняДодати коментар

Пожертвувати