Вдячність і невдоволення

30.09.2022
0
521

Одного разу спостерігала таку картину: знайома отримала подарунок, просто так, не очікувано. Це були дитячі іграшки, набір кольорових фломастерів, канцтовари, деякі речі. Все нове, красиве для її 3-ти річного сина. Та замість того, щоб подякувати, всім своїм виглядом вона демонструвала невдоволення, а потім пробурмотіла, що фломастери малому ще зарано, одяг завеликий, а іграшок в домі і так вистачає.

Мені пригадався ще один приклад. Якось ми подарували одній знайомій комплект постільної білизни і набір кухонного посуду. Пам’ятаю, як захоплено, з якою щирою радістю вона розвертала пакунки, роздивлялася кожну річ, дякуючи і радіючи так, ніби чекала це все життя. Вже потім ми випадково дізналися, що точно такий комплект посуду в неї стоїть у шафі, а колір постільної білизни не на її смак.

Люди різні і ситуації теж різні та КОМУ НАСТУПНОГО РАЗУ ВИ ЗАХОЧЕТЕ ЗНОВУ ЗРОБИТИ ПОДАРУНОК? Звичайно тому, хто вдячний, хто приймає з радістю, навіть, коли очікування не виправдалися. Так і в нашому житті. Вдячність відкриває перед нами різні можливості і двері, а невдячність, невдоволення – закриває. Принцип працює в усіх сферах: робота, стосунки, бізнес, здоров'я, духовна сфера...

Той, хто має вдячне серце ніколи не залишиться непоміченим Богом і людьми. «За все дякуйте» (1 Фес. 5:18), «Бо, хто має, то дасться йому та примножиться; а хто не має, забереться від нього й те, що має» (Матвія 13:12).

Світлана Яременко

 

 Додати коментар

Пожертвувати