Євангелія — дітям

Ми вже певний час працюємо на Сумщині, на північному сході України. Служимо в різних напрямках. Тепер велику увагу приділяємо роботі з підростаючим поколінням. І я хотів би трохи розповісти про цей напрямок роботи.

03.09.19
0
52

Духовна і фізична праця

Із перших днів, коли ми з дружиною переїхали у Лохвицю, я зрозумів, що окрім духовного служіння, якому треба вділяти багато часу, треба буде також працювати фізично, щоб утримувати сім’ю. Спочатку було важко...

03.09.19
0
54

Теплі дні

Минає літо і хочеться поділитися про наші гарні теплі дні, проведені в служінні дітям. У цьому році дитячі євангелізації нам допомагала проводити молодь із Рівненщини. Було нелегко, але це того варте.

31.08.19
0
31

Праця не стоїть на місці

Приходить до закінчення сезон літніх таборів. Це була чудова можливість сіяти Боже Слово в серця дітей і дорослих. Ми були на трьох таборах — одному сімейному і двох дитячих.

31.08.19
0
41

Виснажені, але щасливі

Продовжуємо служити в Солоному та навколишніх селах. Табори — це час коли всі виснажені, але щасливі, що змогли послужити і бути корисними для Божого Царства.

23.08.19
0
59

Чупа-чупс замість цигарки

Але не тільки ми, дорослі, проповідуємо, а й даємо можливість дітям. У них була загально-табірна гра, у котрій діти робили добрі справи односельчанам. А також змагалися, хто найбільше назбирає сміття по селу і обміняє цигарок на чупа-чупси.

23.08.19
0
58

Активний період

Літо — завжди активний період: проводяться дитячі табори та євангелізації. Цього року ми зуміли провести табори не тільки в с. Супрунівка, але і в селах Мильці та Івашки. Зараз у нас активно відбувається будівництво дому молитви.

23.08.19
0
51

«Успішний старт»

Ще напевно таких насичених, як останні три місяці, у нас не було! 10-11 травня ми їздили на Західну Україну в місто Вараш на конференцію табірних працівників. Там відбулося представлення програми «Успішний старт», за якою ми цього літа проводили табори.

15.08.19
0
95

Слова і дрова

Разом з місіонерською групою молоді відвідали будинок для людей з інвалідністю в м. Свеса, благовістили, а також допомогли продуктами. Завдяки допомозі цієї ж місіонерської групи ми закупили і розвезли 5 машин дров нужденним сім’ям.

15.08.19
0
83

«Мама, тато і я»

На початку червня у Брусилові провели фестиваль на підтримку сімейних цінностей «Мама, тато і я». Запросили всіх жителів району. Грала жива музика, виступали служителі, протягом чотирьох годин працювали різні секції.

15.08.19
0
61
Пожертвувати