З'їзд для невоцерковленої молоді

Нещодавно розпочали служіння з молоддю, з підлітками. Ми організували з'їзд для неоцерковленої молоді нашого району в одному із сіл, в домі, де проводяться зібрання. Запросили через соцмережі, когось особисто, привезли бажаючих.

31.01.19
0
22

Взуття для дітей

У грудні мали спілкування з братами із Тернопільщини, які вирішили допомогти малозабезпеченим людям гарним новим шкіряним взуттям, яке вони самі виготовляють. Ми знайшли сім’ї, які справді мають потребу, і узяли розміри.

31.01.19
0
29

Різдвяний щоденник місіонера

До 5 грудня продовжувалося будівництво дому молитви, на допомогу приїжджали команди із Західної України. Я переважно працювала на кухні з ранку до вечора.

31.01.19
0
38

Ми не зупиняємося!

Разом з гуртом молоді, ми почали їздити по селах за день до Різдва. Їздили і у святкові дні і після Різдва продовжили. Вже відвідали близько 20 сіл. Заходили в кожну хату із різдвяними піснями.

31.01.19
0
27

Нехай буде воля Твоя...

Ліза застудилася, що призвело до судом (спазмів дихальних шляхів). Дитина на очах синіла, й тільки штучне дихання, яке робила мати, повертало її до життя. Швидка допомога, дитяча лікарня, реанімація... Лікування не давало позитивних результатів...

30.01.19
0
5

Три жінки

Мав зустріч у магазині із однією жінкою. Розговорилися, став розповідати їй про Бога і виявилося, що вона відвідувала служіння на Волині. Потім сталося так, що вийшла заміж та переїхала до чоловіка у с. Тухля...

31.12.18
0
40

Поповнення в сім’ї

Як завжди ділимося Господніми благословеннями та нашими переживаннями. В нашій сім’ї — поповнення. В кінці літа ми взяли хлопчика, йому 11 років, ходить в шостий клас, звати Артем.

31.12.18
0
35

Осіннє служіння

Після проведення літніх таборів та майданчиків у Дніпропетровській області з 1 вересня розпочались уроки в недільних школах для дітей і підлітків. В с. Лозуватка разом з учителями недільної школи систематично проводимо уроки при помісній церкві ХВЄ...

31.12.18
0
35

Не втрачати жодної можливості

Розповім про одну дівчинку. З її мамою ми були давно знайомі, але спілкувалися дуже мало, оскільки не були близькими друзями. І одного разу, коли ми перед школою проходили огляд у дільничного лікаря, довелося дуже довго чекати в черзі...

31.12.18
0
34

Будні благовісників

Зараз ми проводимо регулярно служіння у таких селах: Старий Лисець, Братишів, Олешів, Нижнів. В смт Отинія (за 30 км від Івано-Франківська) нещодавно розпочали проводити.

31.12.18
0
26
Пожертвувати