«Стань моїм татом!»

Подружжя Сергія та Наталії Тарасюків із с. Хомутець Житомирської області виховує одинадцятеро дітей — вісім хлопців та троє дівчат. Найстаршому синові — 21 рік, а наймолодшому — 6. У Хомутці подружня пара проживає уже понад двадцять років.

26.12.19
0
21

Дім молитви за три місяці

У 2013 році було розпочато євангелізаційно-місіонерське служіння й відкрито дочірню церкву в м. Фастів Київської області. Силами церкви «Світло Євангелії» (с. Хомутець Брусилівського району Житомирської області) тут звершується євангелізаційна праця...

26.12.19
0
57

Бог любить Полтавщину

Улітку цього року я познайомився із старшим пресвітером Полтавської області Михайлом Романом. Наша зустріч відбулася на Волині під час поїздки на зібрання. У дорозі він ділився враженнями про працю на Полтавщині...

26.12.19
0
17

Від підлітків до пенсіонерів

Провели у домі молитви захід для пенсіонерів, у якому взяли участь 43 людини похилого віку. На навчання в обласну біблійну школу для підлітків, яку я координую приїхали 33 дітей, і це найбільша кількість за весь час.

30.11.19
0
49

Рік після одруження

Перший рік після одруження ми проживали в Луцьку. Проте бажання служити там, де немає кому, не лишало нас. Цілий рік молилися, шукаючи Божої волі. І нарешті зважилися переїхати у село Нижній Булатець, що на Полтавщині.

30.11.19
0
65

Подвійне весілля

Цього року мали в церкві велику радість — перше весілля, та ще й подвійне. Їздили на заручини до Харкова, де батьки наречених, перебуваючи в статусі «вдівець» та «вдова» також вирішили поєднати свої долі.

30.11.19
0
44

Новий Завіт для вчительки

Нещодавно наш старший син, який навчається у 6 класі, сказав, що запропонував вчительці з історії принести Новий Заповіт, і вона охоче погодилась. Вони на уроці заговорили про історичні події, пов’язані з біблійними подіями.

30.11.19
0
50

На Першому дзвонику

Коли донька йшла у перший клас, вчителька попросила щоб хтось з батьків на першому дзвонику привітав дітей і благословив їх. Запропонували мені. Я сказав: «Усі батьки хочуть, аби їхні діти були щасливі. І Сам Господь хоче благословити кожну дитину!»

30.11.19
0
56

Місто Дружба

У місті Дружба нашого району провели християнський концерт для дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей. Крім музичної програми була проповідь про Ісуса Христа. Діти та батьки були дуже раді і запрошували ще приїхати до них.

30.11.19
0
36

«Клуб успішних жінок»

Хочеться поділитися радісною новиною: з Божою допомогою нам вдалося організувати «Клуб успішних жінок». Оскільки не маємо приміщення, щоб орендувати, то проводимо його у себе вдома. Запросили молодих жінок, обговорювали разом тему «Призначення жінки».

30.11.19
0
34
Пожертвувати