Випробування хворобами

Кожна держава має свої закони й традиції, від виконання яких залежить добробут її громадян. Сім’я Віктора та Ольги Стасюків з Ковеля, які у шлюбі вже 38 років, нагадує унікальну міні-державу. Її населення – 5 дітей та 11 онуків...

31.03.20
0
42

Чоловік, який чистив взуття

Коли наша дочка Анна пішла на Небеса, нам було дуже важко. Ми з Лусіне, моєю дружиною, потребували слова втіхи від Бога. Після похорону в Німеччині ми не повернулися до Вірменії, а поїхали до родичів у Сполучені Штати.

29.03.20
0
57

Бог беріг мене з самого дитинства

Я народився в невеличкому селі Пермського краю в Росії. Коли мені було близько року, стався трагічний випадок. Батько підшивав валянки, а мама пішла доїти корову. Раптом я дуже сильно розплакався, батько не витримав і вколов мене шилом у піднебіння.

29.02.20
0
89

Сіймо Боже Слово!

У Черкаській області в м. Канів уже чимало років служать місіонери «Голосу надії» — сім’я Валентина та Ольги Ковальських, а також Валентина Готь. У середині січня 2020 року мені довелося побувати там разом із молоддю церкви «Віфанія» з м. Луцьк.

23.02.20
0
60

Різдвяні виїзди

За день до Різдва, зібравшись невеликим гуртом молоді, ми поїхали по селах з різдвяними піснями. Ці виїзди були особливими. Ми відвідали дуже багато будинків. Люди стояли зі сльозами на очах, дякували за те, що принесли радість у їхній дім.

31.01.20
0
50

Перевірка душі

В кінці січня на базі нашої церкви у м. Тлумач провели очну клініку із видачею безкоштовних окулярів і благовістям. Люди лишилися дуже задоволені заходом, говорили, що прийшли перевірити зір, а перевірили разом і душу.

31.01.20
0
40

Насичене життя

Життя наше дуже насичене, а особливо святкові дні. Дякуємо Богу за те, що використовує нас у цій роботі! Дякуємо за молитовну підтримку, ми дуже потребуємо ваших молитов, тому що стикаємося з багатьма проблемами.

31.01.20
0
164

«Якщо ці люди привітають, все буде добре!»

У трьох селах, де я служу, провели Різдвяні євангелізації. Завезли невеликі харчові пакети для самотніх та людей з інвалідністю. Директор однієї із сільрад їздила з нами. Вона говорила: «Якщо ці люди вас привітають, то у вас все буде добре!»

31.01.20
0
37

Євангелізаційний волейбол

Двічі на тиждень ще з одним братом знімаємо спортзал і запрошуємо хлопців грати в волейбол. Перед грою молимося просимо Бога про захист, а після — дякуємо за те, що зберіг від травм. Говоримо про Христа і запрошуємо на богослужіння.

31.01.20
0
42

Будівництво в Гуляйпільському

Хочу розповісти про дім молитви, який зараз будується в Гуляйпільському. Будівництво почалося рік тому. На допомогу постійно приходять діти, молодь, дорослі. Маємо час для спілкування з ними. Щосуботи проводимо недільні уроки для підлітків.

31.01.20
0
32
Пожертвувати