Загублений час

Олександр Мельник не з чужих слів знає, що таке залежність від алкоголю. Це тепер він щасливий, усміхнений та життєрадісний чоловік, батько п’яти дітей, служитель церкви. Але був час, коли Олександр став заручником алкоголю, від якого не міг звільнитися.

30.06.20
0
4

«Я йшла до церкви, як на розстріл»

...Так минуло місяці з три. Він на служіння, а я услід. Сказати йому нічого не можу, тому що не п'є. Що тут скажеш, якщо більше двох днів він тверезим вже давно не був. Але й у церкву мені, як на каторгу…

30.06.20
0
6

Світ на паузі

Свято Воскресіння цього року було не таким, як завжди. Увесь світ ніби поставив на паузу роботу, розваги, аби зберегти життя. Вся наша церква здорова, на вихідні і свята ми робили богослужіння згідно із встановленими правилами.

31.05.20
0
35

Сон про рибу

Ситуація, яка склалася у світі, є неочікуваною. Люди стикнулися з різними труднощами. Село, в якому ми проживаємо, було визнане осередком спалаху пандемії, померло три людини із шести в області. Але і в цих умовах знаходимо можливості для служіння.

31.05.20
0
39

Слово, яке змінює серце

Бог все ще дає можливість служити і звіщати Його Слово, яке змінює серце. Оскільки немає змоги робити масові заходи, почали працювати з людьми, які в цей період дуже вразливі і потребують допомоги.

31.05.20
0
38

Подорож бездоріжжям

Перед Великоднем ми з дружиною об’їхали більше 15-ти сімей у складних життєвих обставинах в нашому регіоні. Поїздка тривала 13 годин, проїхали 434 км. Подорож бездоріжжям втомлює, але приємно на душі, що хоч трохи могли послужити цим сім’ям.

31.05.20
0
19

Молитовна сторожа

На жаль, події останнього часу (пандемія) зробили певний відбиток на служінні. Звичайно, ми розуміємо ризики, тому по домах вивчаємо Біблію та молимося. Останнім часом разом з церквою несемо молитовну сторожу вдень і вночі.

31.05.20
0
7

Між тим, що хочеться, і тим, що можна

Зараз ми усі знаходимося в незвичайній ситуації, і тому життя проходить в іншому руслі. Не так багато можна зробити із того, що хочеться. Тому робимо те, що можна.

31.05.20
0
11

Коли діла говорять гучніше

Декому служили тим, що скопали ділянку, посадили городину. У когось — прибрали чи пропололи бур’ян. До когось — просто навідалися з добрим словом. Можна багато чого говорити про Бога, але хай наші діла скажуть набагато більше і гучніше!

31.05.20
0
12

Боже Слово все ще лунає

У зв’язку з карантином і розповсюдженням коронавірусу ускладнюється наша праця і обмежуються можливості благовістя, але Боже Слово все ще лунає на нашій землі. Молимося за Божий захист та охорону.

31.05.20
0
16
Пожертвувати