Найкращий час у житті

Народилася я в невеликому селищі Варва Чернігівської області. Туди на місіонерську працю приїхав Мирослав. Коли мені минув 21 рік, ми одружилися. Бути дружиною місіонера — постійний рух. Найкращий час у житті — коли служиш людям і звіщаєш їм про Господа!

30.06.21
0
60

Молитва — єдиний шанс на життя

Володимир та Тетяна Гусаки в шлюбі вже 23 роки. Вони виховують восьмеро дітей. Проживають у с. Рованці. 2017 року в життя родини прийшло серйозне випробування — захворів Володимир. Про це та інше читайте в матеріалі студії «Крок назустріч».

30.06.21
0
15

Вечори для сімей

Ще один напрямок, який останнім часом взяли на озброєння — це робота з батьками через вечори для сімейних. Створюємо затишну атмосферу, готуємо актуальну тему і запрошуємо окрім воцерковлених сімей кілька невоцерковлених, з якими вже маємо певні стосунки.

02.05.21
0
2

«Терміново потрібно покаятися!»

Одного разу Таня, циганка, яку ми прихистили у грудні, запитала: «Оксано, розкажи, як ти навернулася, тому що мені терміново потрібно покаятися!» Я розповіла їй про своє життя і зустріч з Богом. А через декілька днів Таня дала обіцянку служити Богу.

02.05.21
0
2

Невелика домашня група

Спілкуємося з однією молодою сім’єю, яка шукає Бога. Запрошуємо їх до себе в гості, разом співаємо, читаємо Боже Слово — маємо невелику домашню групу. Недавно жінка та син з цієї сім’ї відвідали з нами недільне богослужіння.

02.05.21
0
2

Найжорсткіший карантин в Європі

Спостерігаємо мабуть найжорсткіші карантинні обмеження в Євросоюзі — і за тривалістю, і за рівнем обмежень. За будь-які карантинні порушення — великі штрафи. Найбільші обмеження застосовують саме до церков.

02.05.21
0
3

«Молимося про поміч»

Я радий, що можу служити, однак прошу у Господа мудрості і відкриття, бо це велика відповідальність. Також давно молимося про поміч в роботі, про працівника, з яким можна було б розділити служіння.

02.05.21
0
2

«Я відчула себе потрібною»

У другій частині свята був фуршет і спілкування. Усього до нас прийшли близько 60 односельчан. Одна з жінка сказала: «У мене чоловік випиває, три рідні сини випивають… А тут, на служінні, я відчула себе потрібною!» Приємно чути такі слова.

02.05.21
0
2

Гарні новини в Шпотівці

Продовжуємо служіння в с. Шпотівка. Є гарна новина: влада села знайшла нам землю під будівництво дому молитви. Ще потрібно врегулювати справи з документами і розпочинатимемо будівництво.

02.05.21
0
3

Євангелізація в музеї Т. Шевченка

Нашою командою з Івано-Франківщини відвідали місіонерів, які працюють у Черкаській області. Чотири дні проповідували та співали на вулицях, площах, ринках, роздали багато літератури. Також нам дозволили провести євангелізацію у музеї ім. Тараса Шевченка.

02.05.21
0
2
Пожертвувати