Дім молитви в Гуляйпільському

13 вересня 2020 року відбулося відкриття дому молитви в селі Гуляйпільске Запорізької області. Місіонерське служіння в цьому селі виконує подружжя Марчуків — Степан та Сніжана. Про початок праці в цьому селищі читайте в розповіді місіонера.

30.09.20
0
81

«Карантин по-котелевськи»

Як тільки почався карантин, я взяв на себе ініціативу організувати акцію «Карантин по-котелевськи». Записали ряд відеороликів про життя людей в нових умовах. Намаглися донести здорову інформацію — щоб не було ні надмірної паніки, ні безпечності.

30.09.20
0
79

Росток із сухої землі

В одної з погорільців, самотньої матері з двома дітьми, згоріли господарчі будови, сам дім чудом вцілів. Під час спілкування побачив у неї на шиї татуювання і запитав, що означає цей ієрогліф. Вона відповіла, що це китайською «росток із сухої землі»...

30.09.20
0
78

Нагорода від Господа

Подружжя місіонерів Володимира та Тетяни Федорук служать на Дніпропетровщині в смт Межова з 2003 року. Щоразу, коли вони зверталися за дозволом на проведення євангелізації, чиновники відмовляли. У таких умовах працювали, поки в Україну не прийшла війна.

30.09.20
0
104

Живі та відносно здорові

Ми всі живі та відносно здорові — тому що після спекотного літа прийшла осінь, температура понизилася і похворіли діти (біль у горлі та кашель). Та ми продовжуємо нести служіння з дотриманням усіх санітарних норм.

30.09.20
0
44

«Не уявляю життя без Божого Слова»

Життя з карантинними обмеженнями стало звичним, і ми пристосувалися до вимушених обставин. Для Божого Слова немає обмежень. Думаю, вам буде приємно прочитати свідчення дітей, які прийшли до Бога через нашу спільну працю.

30.09.20
0
63

Нелегкий і благословенний рік

Цей рік у зв’язку з карантином є нелегким, бо стало багато потреб у людей, але водночас і благословенним, бо через матеріальну допомогу ми могли доносити Боже Слово, при зустрічах молилися за людей та їхні сім’ї.

30.09.20
0
72

На грані самогубства

Ми зайшли в кожний дім у поселенні, де живемо, та подарували Євангеліє. Зустріли чоловіка зі слідами тривалого вживання алкоголю, якого покинула дружина. В якийсь момент чоловік зізнався у страшному задумі — він збирався накласти на себе руки…

30.09.20
0
46

Карантин є карантин

Всі наші плани були змінені — карантин є карантин. Але все одно знаходили можливості для служіння. Одною з таких можливостей був табір у Пирогівці, що за Шосткою. Табір проводився для дітей із циганських сімей.

30.09.20
0
48

Ізоляція на благо

Час карантину ми використали для користі, більше здружилися, на багато що подивилися по-іншому. Як написано: «Тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре». І нам ізоляція послужила на благо.

30.09.20
0
68
Пожертвувати