Служіння людям з порушенням слуху під час війни

Життя в період війни – важке випробування для всіх людей, а особливо ж для людей із інвалідністю. Про служіння особам із порушеннями слуху розповідає директор профільного Департаменту братерства Павло Смаль та обласні відповідальні.

28.06.22
0
101

«Я сидів у колодязі, де тепер лежить мертвий чоловік»

Олег Бондаренко — служитель християнського реабілітаційного центру. Він розповідає про побачене під час полону в окупантів, та про те, як йому вдалося лишитися живим.

28.06.22
0
73

«Війна зблизила церкву»

Ми бачимо Божий захист, охорону і турботу. Бог Живий і ми живемо по Його милості. Служіння в домі молитви не припиняли проводити — щодня відбувається молитовне зібрання. Війна зблизила церкву, навчила більше піклуватися один про одного.

31.05.22
0
15

«Звіщаємо світлу Надію»

Ми не очікували, що саме так відбуватимуться події. Але в цих обставинах звіщаємо людям світлу Надію. Саме тепер здійснилося багато праці та благовістя. Сотні людей переступили пороги наших домів молитви, щоб отримати допомогу.

31.05.22
0
17

«З нами Бог!» — «Є і буде!»

Під час ходи люди вигукували різні нецензурні гасла. Ми поговорили з нашим другом, який був ініціатором цих фраз. І наступного дня він став гукати: «З нами Бог!» А люди відповідали: «Є і буде!»

31.05.22
0
32

«За 200 метрів від нашого дому впала бомба»

На Хухру, за 200 метрів від нашого дому, теж скинули авіаційну бомбу. Але, дякувати Богу, вона не здетонувала й не спричинила руйнувань. Для нас це було підтвердженням, що Бог чує молитви.

31.05.22
0
17

Виїзд з Новоайдара

Ми були змушені виїхати з Новоайдара 26 лютого, а вже через кілька годин він був окупований. Наше серце розривалося, адже нам довелося покинути те місце, куди Господь нас покликав. Це був найважчий момент для нас...

31.05.22
0
45

Війна і вічні цінності

Війна показала, наскільки важливо мати вічні цінності, адже земні в один момент можуть бути знищені. Тож варто вкладати своє серце, час і матеріальні ресурси у вічне.

31.05.22
0
33

«Відходячи, росіяни стріляли з важкого озброєння»

На початку квітня наше місто звільнили. Протягом двох днів російські війська поспіхом відходили на свою територію. Ці два дні були особливо страшними, бо відходячи, росіяни стріляли навколо себе з важкого озброєння.

31.05.22
0
15

«У погріб вмістилося семеро дітей»

Снаряди рвалися біля нашого дому, з вікон було видно вибухи та землю, яка летіла до неба. У нас немає безпечного підвалу, тільки маленький погріб, в якому вмістилось семеро маленьких дітей. А четверо дорослих біля них на колінах кликали до Бога.

31.05.22
0
15
Пожертвувати