До війни я не знав Бога, а тепер Він мій Батько

Йшов другий тиждень від початку війни. Українські військові пішли в контрнаступ і вибили росіян із нашого села. Після звільнення вороги стали просто засипати село бомбами. Наступні три дні та дві ночі були найстрашнішими в моєму житті.

04.04.24
0
88

«За вашими молитвами ми вижили!»

Нашим сімейним гуртом служили військовим 47 артилерійського батальйону. Співали, проповідували, молилися за військових. Хлопці показували мені результати молитви — коли біля них впала керована авіабомба і не розірвалася, усі лишилися живі.

31.03.24
0
15

«Ваша підтримка допомогла мені повірити,
що Бог є»

Найбільш важливими для людей є особиста увага та час. Багато хто потребує фізичної допомоги. Нещодавно одна жінка сказала: «Ваша підтримка й небайдужість допомогли мені повірити, що Бог є».

31.03.24
0
12

«Стоїмо в молитві за народ України»

Ми з перших днів війни і досі стоїмо в молитві за народ України. У нашій помісній церкві щодня проходять молитовні богослужіння за навернення людей до Бога, за охорону і спасіння воїнів, які захищають нашу землю.

31.03.24
0
4

«У наш двір прилетіла ракета»

У наш двір прилетіла ракета. Ми живемо у великому багатоповерховому будинку, в якому не залишилося жодного цілого вікна чи дверей. Багато різних руйнувань. Але, незважаючи на це, жодна людина не отримала значних поранень. Слава Господу за милість!

31.03.24
0
3

«Працюємо на пробудження і перемогу України»

До нас звертаються різні соціальні служби, окремі люди, і ми стараємося їм допомагати. Як написано: «коли побачать ваші добрі діла, тоді прославлять Отця, Який на небі». Тому ми працюємо на пробудження і на перемогу України.

31.03.24
0
3

«Щирі посмішки — надихають»

Уже другий рік ми співпрацюємо з благодійним фондом «Милість», що в Городенці. Туди звертається багато малозабезпечених людей різного віку і статусу, ми допомагали їм продуктами, дарували християнську літературу. Щирі посмішки на обличчях надихають.

31.03.24
0
3

«Праця не зупиняється ні на день»

Радію, що можу продовжувати працю на Полтавщині. А праця тут не зупиняється ні на один день. Хочеться, щоб розпочата праця не зупинялась і принесла багато плодів. Просимо молитися за нас. Останнім часом наша область все частіше обстрілюється.

31.03.24
0
3

Напрямки служіння в Хорватії

Наша праця на території Хорватії продовжується в напрямках душеопікунства, служіння молоді та дітям. Просимо молитися за локальну церкву в м. Пожега, за формування міцної команди для служіння в Хорватії.

31.03.24
0
3

«На фронті Боже Слово сприймається простіше»

Мали дві поїздки на фронт — по два тижні кожна. За цей період було дуже багато різного. Готували плов хлопцям. Їздили по підрозділах, проповідували Боже Слово. На фронті Боже Слово сприймається набагато простіше, ніж тут, де немає війни.

31.03.24
0
3
Пожертвувати