Зміни починаються з нас

Цього тижня спільно з іншими церквами Луганської області маємо можливість взяти участь у Всеукраїнському молитовному марафоні за реформацію України. Зміни в суспільстві починаються з кожного з нас, і для церкви дуже важливо брати участь в такому заході.

30.06.19
0
12

Вуличне благовістя на Полтавщині

Останній місяць ми з місіонерами і членами помісної церкви, їздили роздавати газети. Ходили разом зі старшими дітьми, від двору до двору, служили людям: проповіддю, співом, віршами. Пройшли багато сіл із вісткою спасіння.

30.06.19
0
34

Українські місіонери в Польщі

Радий вам написати, що наші питання з документами потроху вирішуються і ми вже отримали дозвіл на проживання в Польщі на 3 роки. Я продовжую нести служіння у церкві Варшави, а також є відповідальним за церкву в Лодзі, яка налічує до 50 чоловік.

30.06.19
0
44

Слава Богу за літо!

Після закінчення навчального року в початкових школах, завезли дітей у дитячий християнський табір. Він проходив з 5 червня по 10 червня. Діти залишилися дуже задоволені. Всього табір відвідало 70 дітей. Слава Богу за літо!

30.06.19
0
31

Радість — працювати для Бога

Крім праці з дітьми, ми поширюємо газети, відвідуємо територіальний центр, де чекають люди з інвалідністю, роздаємо одяг дітям… Це велика радість — працювати для Бога в різних сферах.

30.06.19
0
26

Нова церква в Дубаю

Як я писав у попередньому листі, ми відчули Боже керівництво в тому, щоб передати служіння і всі справи у Волгограді і переїхати жити в Дубай, щоб почати там нову церкву.

30.06.19
0
50

На свідоцтво всім народам

У нашому будинку, де орендуємо дві великі зали, знаходяться приймальні двох політичних партій. Іноді ми спостерігаємо натовпи людей. Багатьох із них ми знаємо, і вони, проходячи, заглядають до нас. Проповідуємо на свідоцтво всім народам!

30.06.19
0
41

Будівництво в Жидачеві

Кроком віри для мене стало замовлення вікон на весь перший поверх та дверей для прибудови. Для цього замовлення зовсім не було коштів, але без вікон ми не зможемо туди переїхати… Тож я спершу замовив, а тоді почав шукати кошти, але марно...

31.05.19
0
52

Пасха в Котельві

Кожного разу після розповсюдження газет до нас телефонували люди, щоб накричати, наговорити поганих слів. Ми їхали в авто коли до мене зателефонували, це був незнайомий номер. Коли відповів на дзвінок, то перше, що почув: «Мені прийшла ваша газета…»

31.05.19
0
77

Весна у Приморську

Зараз у нас вже тепло і красиво, цвітуть тюльпани, на вулиці можна побачити багато людей, які наводять лад біля будинків, скупляються до свят, гуляють у парках і серверах, дитячих майданчиках із своїми дітьми і внуками.

31.05.19
0
60
Пожертвувати