«Євангелізаційний чат» у Viber

30.06.2018
0
808

Настали літні канікули. Розпочався шкільний табір. Директор школи просила, щоб приводити дітей на церковний майданчик. Тут вони майже кожного дня безкоштовно користуються спортивними батутами, надувною гіркою, пісочницею, солодкою ватою. Вони щиро вдячні за такий привілей для їхньої школи, а ми у свою чергу вдячні за відкриті двері школи для нас.

Зовсім недавно ми від школи їздили в Суми в педагогічний інститут післядипломної освіти на фестиваль «Сходинки духовності». Співали, читали вірші, розповіді на біблійні теми. Навіть отримали призове місце, а разом із ним — грошову винагороду на розвиток християнської етики. Крім того, Спілка християн-педагогів, які працюють в департаменті освіти Сумської області хочуть приїхати в школу, де ми викладаємо, і привезти в подарунок: банери з біблійними цитатами, щоб повісити на центральній частині школи.

На дитячі служіння, які проходять по суботах, приходять діти з сімей, батьки яких не ходять до церкви. І більшість із них – це діти, з якими знайомимося в школі. Дуже приємно і цікаво бачити їхню реакцію на Боже Слово. Пригадую, коли в церкві був урок про милосердя, то хлопці ділилися враженнями: «мені полегшало, як помолилися». Навіть прощали тих, на кого мали образу.  Дітей, бажаючих приходити до церкви є набагато більше, але не всіх відпускають батьки.

Місяць тому ми створили у Viber «Євангелізаційний чат» для вчителів школи. Там ми ділимося біблійними історіями, пишемо коментарі до історій, ведемо спілкування. Іноді нам ставлять питання. Також висилаємо короткі уривки церковних проповідей, свідчень, пісень, віршів. Вчителі відкрито пишуть, що їм подобається з нами дружити і більше дізнаватися про Бога.

Ірина Губеня, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати