«Кожен день був справжнім чудом!»

31.10.2018
2
361

Бог дає нам унікальний час і унікальні можливості для проповіді Євангелії і добрих справ.

Цим літом ми проповідували Євангеліє та проводили біблійні уроки для більш ніж 1000 дітей в нашому районі.

Роками ми молилися і прикладали зусилля, щоб налагодити гарні стосунки з владою та людьми. І в цьому році вдалося в 4 школах нашого району провести дитячі майданчики, під час яких розповідали дітям та вчителям біблійні історії, молилися разом та проводили різні заняття. Кожен із таких днів роботи з дітьми був для нас справжнім чудом!

На центральній площі нашого селища за участі служителів із сусідніх церков та місії було  проведено Свято сім’ї та День батька. Під час цих заходів сотні людей почули Євангелію, отримали духовну літературу, а дехто і продуктові набори.

Маємо можливість служити у справі реабілітації та проповіді Євангелії для нарко- й алкозалежних.  В реабілітаційному центрі, який знаходиться поряд з нашою церквою в середньому проживає 10-15 людей. Радіємо, коли бачимо в них зміни, щире покаяння. Цього літа за допомогою зверталися немало солдатів, які після повернення з війни потрапили в залежність. Служити цим людям справа непроста, яка потребує багато часу і зусиль.

Ось так і промайнуло літо... Продовжуємо трудитися та підтримувати працю інших служителів. Продовжуємо будівництво дому молитви.

Олександр Мокієнко, Дніпропетровська область, уривок з листа 

   

                                                        

   • Комментарий был удален.
    1. Комментарий был удален.
      1. Додати коментар

        Пожертвувати