«Мама, тато і я»

15.08.2019
0
337

Служимо людям, які приїхали із зони АТО і проживають зараз в санаторії «Тетерів» (м. Коростишів). Там регулярно проводимо євангелізації для дорослих і біблійні уроки для дітей. У червні мали завершальне перед канікулами заняття на тему «Як розпоряджатися часом?». Як проводимо наш час зараз, визначає, де будемо в майбутньому. Житимемо егоїстично, думаючи тільки про себе, чи робитимемо добрі справи, піклуючись про ближніх? Написали з дітьми список справ, які вони хотіли б виконати за літо. А вкінці роздали подарунки і пригостили солодкою ватою. Для дорослих продовжуємо проводити богослужіння щонеділі.

Уже третій рік їздимо в інтернат с. Вишевичі, де проводимо біблійні уроки для старших дітей (зараз у них канікули). Це дивовижний час!

Служимо викладачами в «Школі життя», яка проходить при церкві з вересня по червень. Приходять майже всі сільські діти.

В неділю займаюся дитячим служінням.

У Коростишеві придбали ділянку під будинок молитви, зараз ведуться підготовчі роботи.

На початку червня у Брусилові провели фестиваль на підтримку сімейних цінностей «Мама, тато і я». Запросили всіх жителів району. Грала жива музика, виступали служителі, протягом чотирьох годин працювали різні секції — зіплайн, батути, надувні гірки, солодка вата, настільні ігри, перукарня, кава, євангелізаційний намет. Протягом 2 днів захід відвідали близько 2000 людей.

Потім почали підготовку до дитячого табору, який проходив 16-22 червня. Зареєструвалися до 60 дітей. Тема: «Свобода від залежностей». До кінця табору вийшло на покаяння 70% дітей.

Продовжується будівництво молодіжного центру в Брусилові.

Олена Романюк, Житомирська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати