«Народжені перемагати»

31.10.2018
0
767

Спільно з командою з Горхова нам вдалося вдруге за літо провести триденний дитячий християнський табір у м. Лисичанськ із 21 по 23 серпня. Дітей приходило більше 90 осіб. Програма була дуже цікавою — це і дитячі пісні з жестами, і бесіди, і гуртки, і ігри… Парашут, батут, надувна гірка, м’ячі... Діти могли проявити свої таланти в рукоділлі. Усім дуже сподобалося, були й дуже позитивні відгуки від батьків. А ми раді, що змогли.

Після табору створили клуб «Народжені перемагати». У вересні, коли було ще тепло, проводили на вулиці. Зараз погода змінилася і стали проводити в будівлі майбутнього дому молитви. Клуб відвідують від 10 дітей (завжди по-різному). У клубі проходить урок та ігри, згодом плануються гуртки, рукоділля (оскільки в приміщенні поки що немає меблів). Улітку ми займалися на прибиранням сміття на території будівлі, обрізкою дерев тощо. Дуже сподіваємося, що приміщення скоро перейде у нашу повну власність.

Продовжують збиратися домашні групи в Лисичанську. Ще одну — започаткували у Привіллі. Один раз на тиждень проходить служіння в Новотошківському. Зараз в с. Новотошківське нам надали приміщення для богослужінь, але воно було в поганому стані. З літа ведуться ремонтні роботи. Уже практично все зроблено: поставили вікна, стіни пошпаклювали. Залишилося трохи, і служіння проходитимуть у постійному приміщенні. Із вересня в школі Новотошківського відновилися уроки християнської етики, приходить 10-20 дітей. Після уроків проводимо обіди для дітей.

21 жовтня в Лисичанську — Свято жнив. У церкві щонеділі проходять недільні школи для двох груп: старшої та молодшої.

Микола Наумов, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати