«Наші мрії бачив Бог!»

26.04.2019
0
737

Я народився у християнській багатодітній сім’ї. Зі шкільного віку мріяв бути місіонером і пастором. Закінчивши школу, пішов навчатися у Луцьк (цього року вже закінчую навчання). Поки жив у Луцьку, дуже багато часу присвятив для служіння. Спершу це були відвідування лікарень, далі працював з молоддю. На кожне свято старався зібрати команду молоді і поїхати на місіонерську точку, щоб допомогти місіонерам, які там служать. Так, поїздивши, вирішив переїхати на Житомирщину.

Спочатку зі своїми двоюрідними сестрами та братом допомагав у проведені дитячих таборів. А згодом ми дізналися, що у Черняхівському районі є село з населенням 2500 чоловік. Вирішили спробувати там провести дитячий табір влітку, після чого зробили євангелізацію для батьків. Мене вразило те, що діти взагалі не знали молитви «Отче Наш». Тоді й з’явилось бажання почати тут працювати. Це село мені сподобалося, я молився, запитував у Бога. І через 2 роки переїхав сюди на постійне проживання. У травні 2018 року придбав невеличкий будинок, трохи підремонтував його. 9 вересня 2018 року я одружився, і на третій день після весілля ми вже пререїхали сюди жити.

Моя дружина Аня також виростала у багатодітній християнській сім’ї. У шкільних роках також мріяла бути місіонеркою, про що і просила у Бога. Сьогодні ми обоє радіємо, що наші мрії і бажання бачив Бог, і вони здійснилися таким шляхом. Маємо хороші можливості разом сім’єю працювати для поширення Божого Царства.

Сьогодні більшу частину свого часу в служінні приділяємо особистому бліговістю «від хати до хати», «від людини до людини». Із 13 січня 2018 року на постійній основі проводимо щочетверга домашню групу або розбір Слова. Із грудня минулого року почали проводити недільну школу, або як ми називаємо «Дитячий християнський клуб». На початку його відвідували 7-6 дітей, зараз 5. У березні цього року почали проводити недільне зібрання, на якому вже маємо можливість проводити хліболомання.

Ще одне служіння, яким ми займаємося, це відвідування людей з інвалідністю, яких у селі є 40 чоловік (першої групи). Ми заходимо до них, співаємо, читаємо Боже Слово.

На даний час готуємося до Пасхальних свят. Вітаємо вас зі святом Воскресіння Христового! Нехай царює у ваших серцях радість і душевний спокій. Нехай до вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут.

Руслан Наумець, Житомирська область, уривок з листа

 

 Додати коментар

Пожертвувати