«Ти віддай все в руки Бога!»

30.03.2018
0
477

Недавно в нас відбулася сесія в Карпатах від Львівської богословської семінарії, де я є студенткою. Дякую Богові за те що маю можливість навчатися заочно. Я отримала нові знання, це був час коли ми разом досліджували Слово Боже.

Я продовжую служити в циганському таборі, тим, яких в суспільстві вважають людьми другого сорту, бо вони не вміють читати і писати. Умови, в яких вони проживають більше схожі на нетрі Індії, ніж на звичні для нас будинки. Зокрема, займаюся з циганськими дітьми, вони дуже люблять співати, і знають вже багато християнських пісень. Ми молимось і проводимо біблійні уроки, також вивчаємо букви, хоча це дуже непросто, але я дуже хочу, щоб вони навчилися читати, і могли читати Біблію. Ми робимо те, що можемо, а Бог — те, чого ми не можемо!

Відвідуємо лікарні. Молимося за людей, несемо Добру Новину! І це Слово торкається їхніх сердець. Я бачила сльози на очах, коли ми співали пісню «Ти віддай все в руки Бога!»

Для проведення євангелізації їздили з командою в с. Сможе, у смт Славсько, м. Турка, м. Моршин. І звичайно — Сколе — це місто, в якому я зараз живу, і молюся, щоб ще багато людей прийшли до Бога. А буває по різному, одні приймають Добру Новину, інші відкидають.

Також я їздила в дитячий будинок сімейного типу в Сухий Лиман Одеської області. Там проживає 45 дітей. У них були незаплановані канікули, Тож ми провели міні-табір. Була ранкова зарядка, читання Біблії, молитва, пісні, рукоділля, ігри. Цілий тиждень інтенсивної праці від ранку до вечора. Бог дуже благословив час мого перебування там.

Тетяна Митник, Львівська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати