«Вогник» для Щастя

30.09.2018
0
434

Нещодавно у нас прийняли водне хрещення три людини. Три сестри вступили в Завіт з Господом. Після водного хрещення було причастя і омивання ніг. Так зростає і будує себе помісна церква, нас вже 9 — 2 брати і 7 сестер.

19 серпня мали свято Преображення Господнього. Уже за традицією провели його на природі, на березі річки Айдар, у прилеглому селі Горшківка. Як і планувалося, приїхали гості зі Слов'янська та Сєвєродонецька. Усього було близько 40 осіб. Було і недільне святкове богослужіння і спілкування в колі друзів.

Потім готували узбецький плов і ділилися приготованими стравами. У спілкуванні і співі провели час до вечора. Судячи з усього, цей захід дуже всім сподобався. Бог благословив чудовою погодою.

Ми живемо тут півтора року, і не зовсім знайомі з місцевими околицями і водоймами, тим більше тут після військових дій не зовсім безпечно в лісах і водоймах. Тим не менш ми знайшли дуже підходяще місце для хрещення. Невелика річка, зручний пляж, гарне місце для багаття і проведення часу в тіні дубового гаю. Навіть столи там хтось побудував з колод і дошок, і ми змогли ними скористатися. Слава Богу!

А перед святом хрещення, у нас проходив триденний дитячий християнський табір. Він називався «Вогник». Цю назву дали згідно загальнотабірного гімну, який написала моя дружина більше десяти років тому. До нас приїжджали і зупинялися в нашому домі 12 братів і сестер із церкви «Відродження» (м. Миколаївка), звідки ми родом. Програма табору планувалася на 100 дітей. Проходив він до обіду у нас у Щасті, після обіду — в селищі Петропавлівка за 10 км.

Діти відгукнулися, але кожен день приходила різна кількість — від 50 до 70. П'ять груп дітей були об'єднані однією ідеєю. Проходили такі заняття: біблійна година, музика, спорт, перегляд відео, рукоділля, вправи на кмітливість і батут. Дітей годували бутербродами, печивом і напоями. В кінці дня було підсумкове служіння.

В останній день кожна дитина отримала пачку кукурудзяних паличок і запрошення в недільну школу. Це перший раз проходив у нас такий табір. Думаємо, початок хороший.

У неділю 2 вересня у нас було Свято жнив. Люди готували свої свідчення і подяки Богу, прикрашали святкову арку, готували частування до загального столу після богослужіння. Слава Богу, за останній час ми придбали столи, стільці, посуд, чайники для проведення подібних заходів.

У нас проходять чотири служіння на тиждень. Люди збираються слухати Боже Слово. Ми готові збирати нову групу з підготовки до водного хрещення. Іноді їздимо в селище Петропавлівку на недільні служіння.

По п'ятницях відбуваються репетиції хору з подальшим чаюванням. Погано, що немає у нас музиканта-піаніста. Виручають численні і дуже красиві фонограми відомих християнських пісень. Наприклад, пісню «Великий Бог, коли на світ погляну» співають усі покоління, і всім вона подобається.

У нас прижилася ідея планового читання Псалтиря (кожного служіння — один псалом по порядку) і тематичні служіння. Роздруковуємо інформаційні листки, на яких вказуємо послідовність читання і ключові слова тематичних служінь. Люди вже звикли до цього.

Олександр Голованов, Луганська область, уривок з листа



Додати коментар

Пожертвувати