Євангеліє в лікарні

26.04.2019
0
435

Вітаємо з наступаючим світлим святом Пасхи. Великдень — головне свято християнського світу. Ця подія змінила людство. Воскреслий Син Божий приніс мир між Богом і людиною. Його жертва освітила серця людей і дала свободу. Бажаємо, щоб у вашій країні і у вашому домі завжди був мир. Щоб радість і любов наповнювала ваше серце. Щоб благодать і милість Божа була над вами, і царство Боже панувало в вас. Бажаємо, щоб Господь завжди оберігав вас, і всіх хто дорогий вашому серцю. Щоб воля Божа виконувалася у вашому житті. Здоров'я вам і фінансового благополуччя.

Днями я із середнім сином повернулися з сусіднього міста, де знаходиться дитяча обласна лікарня. Там ми провели близько місяця. Його обстежили і виявили неврологічне відхилення від норми, яке з'явилося в результаті помилки лікарів під час пологів. 8 років лікарі ставили діагноз «здоровий», хоча дитина почала заїкатися і частково втрачати пам'ять. Ми молилися і постили. Знайшли лікаря, який порадив обстежити дитину. Призначили лікування. Але у всій цій історії є одна хороша новина — Євангеліє! За три тижні нас клали в різні палати, де лежать мами з дітьми. У мене була можливість проповідувати їм Євангеліє. Дітям показувала мультфільми про Ісуса, батькам свідчила, як Бог допоміг і допомагає в моєму житті.

В одній з палат лежав хлопчик, йому 9 років, він лежав без мами, вона алкозалежна. Навіть після виписки з лікарні, мама деякий час не приїжджала його забрати. У цей час, я з ним і познайомилася. На ніч читала вголос йому дитячу Біблію. Він щовечора просив прочитати йому про «прибитого дядю». Я починала читати з того моменту, де Ісус робив добро людям, виявляючи Свою любов. Говорила, що і його любить Бог. Дізналася що він із селища Золоте, це останній населений пункт, що належить Україні, біля них йде війна. У цьому селищі служать наші знайомі, я дала дитині адресу церкви, де він може відвідувати уроки недільної школи і більше дізнатися про Ісуса.

У коридорі я побачила підлітків, які грали в карти. Я мала з собою християнську дитячу гру, яка теж складалася з карток. І запропонувала їм поміняти свої карти на мої. Моя гра полягала в тому, щоб знайти і скласти три картки в одну історію з описом справ Ісуса на землі. Вони читали вголос, що робив Ісус. Познайомилися ближче. Одна дівчинка постійно плакала, на вигляд їй було років 17-18. Запитала чому вона засмучена, сказала що хоче додому. Я запропонувала за неї помолитися. Вона дозволила. На наступний день мене з сином перевели на обстеження в ЛОР-відділення. Зустрівши мене на загальних процедурах, вона підбігла, обняла і каже: «А я вже не плачу і мене, Слава Богу, завтра виписують». Нарешті побачила на обличчі дівчинки посмішку, раніше були тільки сльози, і я не бачила як вона красиво посміхається. Серце наповнилося радістю. На прощання я сказала, щоб вона завжди пам'ятала, що її любить Бог.

Неврологія — не просте відділення, у дітей епілепсія та інші незрозумілі хвороби. Тому батьки в депресивному стані. У одного хлопчика за півроку впав зір зі 100% до 30%, причина не відома. Перед відходом з лікарні я помолилася за нього і за бабусю, з якою він лежить. Будь ласка, підтримайте у молитві за здоров'я і наших дітей. Хочеться щоб всі були здорові. Коли хворіють діти, це важко…

У той час, коли ми лежали в лікарні, чоловік з братами з перекривали дах. У власності церкви є велика будівля під дім молитви, колишній будинок піонерів, де чоловік ще дитиною вчився грати на трубі, а зараз він тут пастор. З будинку піонерів — в дім молитви! Один тиждень нам допомагали замінювати дах баптисти з Рівненської області, після них приїхали на допомогу брати з Чернівецької та Дніпропетровської областей. Потім з цими ж братами провели євангелізації у прифронтових містах. Дякуємо Господу за братів!

Плануємо провести свято Пасхи в церкві. Після служіння в церкві, підемо на міську площу, де 10 євангельських церков спільно проводитимуть святкове служіння для людей міста. Будуть християнські пісні, діти будуть розповідати вірші, а також — проповідь про справжнє значення Пасхи.

Молимося і готуємося до проведення в червні п'ятиденного дитячого табору за містом для 60-ти дітей нашої області. Хочеться не тільки провести дозвілля, навчання, але й принести позитивні зміни в життя дітей.

Ірина Руденко, Луганська область, уривок з листа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати